• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-1894-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر کل صداوسیمای مرکز همدان خبرداد؛

آماده سازی انیمیشن برای رویداد همدان 2018

مدیر کل صداوسیمای مرکز همدان گفت:  در حال آماده کردن حدود 20 قسمت انیمیشن کوتاه به منظور معرفی میراث فرهنگی استان در رویداد «همدان 2018» هستیم.

دهقان‌نیری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه تا کنون دستورالعمل خاصی از استان به منظور اعلام وظایف صداوسیما در رویدادهای گردشگری سال آینده ابلاغ نشده است، افزود: صداوسیما برای رویدادهای گردشگری بیش از 40 برنامه تدوین کرده است.

وی از آمادگی این مرکز برای پوشش رویدادهای گردشگری در استان خبر داد و گفت: پیشنهادات مختلفی نیز به میراث فرهنگی ارائه کرده‌ایم که آمادگی اجرای آن را داریم.

دهقان‌نیری به بیان برخی برنامه‌های صداوسیما در آستانه رویدادهای گردشگری اشاره کرد و افزود: برگزاری جشن عمومی مردم همدان در این ایام و برگزاری جشن‌های مختلف همچون گردو، سیر، سیب‌زمینی و زردآلو در حوزه کشاورزی نمونه‌هایی از برنامه‌هاست که از توریست‌ها و گردشگران دعوت می‌شود در این جشن‌ها شرکت کنند.

وی از اکران یک سریال تلویزیونی درباره رویداد «همدان 2018» خبر داد و با بیان اینکه فعلا نام این سریال «عاقبت کار» است، خاطرنشان کرد: تقریبا 15 قسمت مستند مختلف از معرفی شهر و اماکن گردشگری و سوغات همدان تنظیم شده که در این ایام به نمایش گذاشته خواهد شد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان درباره اعتبارات لازم برای برگزاری این برنامه‌ها نیز گفت: به طور قطع اعتبارات خاصی برای رویدادهای گردشگری در استان درنظر خواهند گرفت اما فعلا چنین اعتباراتی به ما ابلاغ نشده است.

وی در پایان یادآور شد: برای برگزاری این برنامه‌ها از اعتبارات استانی و اعتبارات صداوسیما مرکز همدان نیز بهره خواهیم گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: