• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3391-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان خبر داد

افتتاح 22 پروژه گازرسانی در ایام دهه فجر در همدان

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از افتتاح 22 پروژه گازرسانی در ایام دهه فجر در استان خبر داد.

محمدمهدی مهدوی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: 14 پروژه گازرسانی روستایی در شهرستان‌های ملایر، کبودراهنگ و اسدآباد در ایام دهه فجر به بهره ‎ برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه با افتتاح این 14 پروژه گازرسانی روستایی ضریب نفوذ گاز در بین خانوار روستایی به 99.9 درصد می‌رسد، تصریح کرد: با افتتاح این پروژه‌ها، 1011 روستای استان همدان از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

مهدوی از آغاز عملیات اجرایی 4 طرح گازرسانی در دهه فجر خبر داد و افزود: عملیات اجرایی 4 پروژه گازرسانی در نهاوند، ملایر و تویسرکان در ایام دهه فجر آغاز خواهد شد.

وی افتتاح پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی بوعلی، خط تقویتی فامنین و جایگاه CNG را از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در ایام دهه فجر دانست و بیان کرد: 18 پروژه با بیش از 85 میلیارد ریال اعتبار در ایام دهه فجر افتتاح شده و عملیات اجرایی 4 پروژه با 10 میلیارد ریال اعتبار آغاز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود 4 پروژه گازرسانی در نهاوند، ملایر و تویسرکان در 3 ماهه سوم سال 97 به افتتاح برسد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون 44 جایگاه CNG در استان همدان وجود دارد، خاطرنشان کرد: با افتتاح جایگاه شهید قهرمان همدان تعداد جایگاه‌های CNG استان همدان به 45 جایگاه می‌رسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: