• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-5897-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

انفجار منزل مسکونی در اسدآباد مصدومي نداشت

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اسدآباد از انفجار  یک واحد منزل مسکونی در این شهرستان  بر اثر نشت گاز خبر داد.

سیدمیرزاآقا محجوب در گفت و گو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: شب گذشته ساعت 22.30 دقیقه یک واحد منزل مسکونی در شهرک شهید قندی گلستان 2 به علت نشت گاز منفجر و 100 درصد تخریب شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در زمان این حادثه اهالی خانواده در منزل حضور نداشته اند، افزود: با تماس تلفنی که با آتش نشانی شهر گرفته شد بلافاصله بعد از 4 دقیقه دو خودرو آتش نشانی و 4 نیروی  آتش نشانی در محل وقوع حادثه حاضر شدند و حریق ناشی از نشت گاز را مهار کردند.

محجوب در ادامه با اشاره به بیش از 600 مأموریت عملیاتی توسط آتش‌نشانی شهر اسدآباد از ابتدای سال تا کنون، خاطرنشان کرد: این مأموریت‌های عملیاتی در زمینه‌های مختلفی چون اطفاء حریق مراتع و منابع طبیعی، باغات و منازل مسکونی، تصادف جاده‌ای، امدادونجات و رهاسازی از آسانسور بوده که در داخل و یا خارج شهر، در سطح روستاها انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه سالانه به صورت میانگین 30 مورد رهاسازی از آسانسور در این شهر توسط آتش‌نشانی انجام می‌گیرد، یادآور شد: در حال حاضر شهر اسدآباد دارای تنها یک ایستگاه آتش‌نشانی با 12 نیرو و 4 دستگاه خودرو بوده که این تعداد خودرو، امکانات و نیرو با یک ایستگاه برای جمعیت 50 هزار نفری این شهر کافی نیست

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: