• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-6397-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

راه‌اندازی سامانه خدمات الکترونیک شرکت آب و فاضلاب ملایر

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان ملایر از راه‌اندازی سامانه خدمات الکترونیک شرکت آبفا و ارائه 22 خدمت متنوع شرکت آب و فاضلاب به مناسبت ایام دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

یاسین جوکار در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اعلام این خبر، افزود: سامانه خدمات الکترونیک شرکت آب و فاضلاب شهرستان ملایر به آدرس .es.hww.ir راه‌اندازی شده و 22 خدمت شرکت آبفا در این سامانه ارائه می‌شود.

وی اظهار کرد: سیستم الکترونیک آبفا خدمات پرکاربردی مثل سوابق مشترک شامل صدور، قبض، پرداخت، بررسی صورتحساب، صورتحساب میاندوره و پرداخت آنلاین را ارائه می‌دهد و مشترک می‌تواند صورتحساب‌های آب بها را مشاهده کرده و امکان پرداخت آن به صورت آنلاین وجود دارد همچنین مشترک می‌تواند صورتحساب میان دوره به جهت نقل و انتقال ملک را دریافت کند.

جوکار افزود: چنانچه مشترکی که در ملک خود حداقل دارای یک انشعاب است و درخواست خرید انشعاب جدید در همان ملک و یا تفکیک انشعاب قدیمی را دارد، می تواند از این خدمت درخواست خود را ارائه کند.

وی ادامه داد: در صورتی که مشترک طی صورتحساب‌های قبلی خود وضعیت قرائت را "کنتور خراب" مشاهده کند، می‌تواند از طریق این خدمت درخواست تعویض کنتور ارائه کرده و چنانچه مشترک به دلایلی مانند ساخت وساز و یا عدم حضور در ملک خود و ... درخواست قطع موقت انشعاب را داشته باشد، می‌تواند از طریق این درخواست خود را ارائه دهد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ملایر خاطرنشان کرد: هر مشترک می‌تواند از طریق "شناسه قبض" و "رمز رایانه" مندرج در صورتحساب‌های آب بهای خود وارد سامانه خدمات الکترونیک شود.

جوکار در بخش دیگری از سخنانش گفت: باتوجه به بارش برف و کاهش شدید دمای هوا و به منظور حفاظت از کنتورهای آب از یخ‌زدگی و شکستگی و جلوگیری از بروز خسارت، لازم است مشترکان موارد ایمنی را رعایت کنند.

وی ادامه داد: پوشش کنتور و لوازم جانبی آن با استفاده از پوشال، پشم شیشه یا سایر پوشش‌های مناسب باید انجام بگیرد البته این کار لازم است به صورتی باشد که کنتور آب به ‌راحتی قابل قرائت باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ملایر خاطرنشان کرد: جلوگیری از ورود و تجمع آب در داخل حوضچه کنتور و نصب دریچه کنتور روی حوضچه فاقد دریچه از دیگر مواردی است که در این فصل باید انجام شود.

وی گفت:: شهروندان توجه کنند در صورت یخ ‌زدگی کنتور و لوله‌های رابط از گرم‌ کردن ناگهانی کنتور و استفاده از آب جوش یا ایجاد آتش در اطراف کنتور جداً خودداری شود و در صورت بروز هر گونه حادثه‌ای می‌توانند با سامانه تلفنی ۱۲۲ تماس بگیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: