• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-793-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس دانشکده فنی‌وحرفه‌ای مفتح همدان:

بازداشت یکی از دانشجویان دانشکده فنی همدان را تأیید نمی‌کنم

در پی انتشار اخبار مبنی بر بازداشت بودن یکی از دانشجویان دانشکده فنی‌وحرفه‌ای مفتح همدان، رییس این دانشگاه این خبر را شایعه خواند و عنوان کرد چنین دانشجویی با این مشخصات در این دانشگاه مشغول تحصیل نیست.

دکتر شهاب کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، درباره مطلب منتشره در کانال شوراهای صنفی دانشگاه‌های کشور مبنی بر اینکه «مجید رحمت‌آبادی دانشجوی دانشکده فنی همدان نزدیک به یک‌ماه است که در بازداشت به سر می‌برد» اظهار کرد: بنده این خبر را تأیید نمی‌کنم و تاکنون اسم مجید رحمت‌آبادی را نشنیده‌ام.

وی در پاسخ به این صحبت خبرنگار ایسنا که ما نگفتیم خبری در این زمینه درج شده بلکه این موضوع را مطرح کرده و خواستار تأیید یا رد آن از سوی رئیس دانشکده شدیم گفت: بنده این خبر را تأیید نمی‌کنم و تا کنون اسم "مجید رحمت‌آبادی" را هم نشنیده‌ام.

وی با شایعه خواندن موضوع بازداشت یکی از دانشجویان دانشکده فنی، اظهار کرد: در نخستین روزهای وقوع اغتشاشات در همدان یک تعدادی بازداشت شدند اما در ساعات اولیه آزاد شدند.

به گزارش ایسنا؛ در کانال شوراهای صنفی دانشگاه‌های کشور درج شده است: «مجید رحمت‌آبادی دانشجوی دانشکده فنی همدان نزدیک به یک‌ماه است که در بازداشت به سرمی‌برد و گذشت این زمان طولانی هنوز هیچ‌گونه تکلیف قانونی برای شرایط این دانشجو مانند قرار کفالت یا وثیقه صادر نشده است.

کانال شوراهای صنفی دانشگاه‌های کشور مسئولیت پیگیری شرایط فعالان دانشجویی کشور در مقابل برخوردهای امنیتی را بر عهده وزارت علوم و شخص وزیر دانسته و خواستار عکس‌العملی عاجل و قاطع برای پیگیری شرایط و آزادی مجید رحمت‌آبادی است.»


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: