• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-7197-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار کبودراهنگ خبر داد

افتتاح و کلنگ‌زنی 238 پروژه در دهه فجر در کبودراهنگ


فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت: همزمان با دهه فجر امسال 238 پروژه با اعتبار یک هزار و 120 میلیارد ریال و اشتغالزایی 275 نفر در این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، احسان قنبری در آئین افتتاح و کلنگ‌زنی چند پروژه در بخش گل‌تپه شهرستان کبودراهنگ با حضور امام جمعه و مدیران شهرستانی، با اشاره به بهره‌برداری پایگاه مقاومت بسیج کهنه‌حصار با زیربنای 60 مترمربع و با اعتبار 250 میلیون ریال و کارگاه خیاطی کمیته امداد با 35 کارآموز و با 200 میلیون ریال اعتبار افزود: عملیات اجرایی مجتمع تجاری بوستان صبا با اعتبار هشت میلیارد ریال در بخش گل‌تپه شهرستان کبودراهنگ آغاز شد .

وی ادامه داد: سه خانه بهداشت نیز هر کدام با زیربنای 90 مترمربع و برآورد هزینه 920 میلیون ریال برای هر یک از آنها در روستاهای گزل‌ابدال، کهنه‌حصار و سراجوق از توابع بخش ‌گل‌تپه به بهره‌برداری رسیدند .

فرماندار شهرستان کبودراهنگ خاطرنشان کرد: جدول‌گذاری و بهسازی 25 روستای بخش گل‌تپه با هزینه‌کرد 15 میلیارد ریال اعتبار به اتمام رسید و بهره‌بردازی شد.

وی اضافه کرد: همچنین بهره‌برداری از آسفالت روستای آق‌بلاق با هزینه‌کرد چهار میلیارد ریال و افتتاح مدرسه برکت روستای ایلانلو با سه میلیارد ریال اعتبار در ایام دهه فجر انجام گرفت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: