• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-8597-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : گفتگو

فرماندار تویسرکان:

سرمایه‌گذار چینی در تویسرکان نیروگاه خورشیدی احداث می‌کند

فرماندار شهرستان تویسرکان ازاحداث نیروگاه خورشیدی با حضور یک سرمایه‌گذار چینی در این شهرستان خبر داد.

حبیب مومیوند در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به سرمایه‌گذاری 350 میلیارد تومانی یک سرمایه‌گذار چینی به منظور ایجاد نیروگاه خورشیدی افزود: در این سرمایه‌گذاری 60 مگاوات انرژی خورشیدی تولید خواهد شد.

وی به دیگر پروژه‌های کلنگ‌زنی در ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: در این ایام 6 پروژه با مبلغ 393 میلیارد تومان کلنگ‌زنی خواهد شد که مهمترین آنها سرمایه‌گذاری 350 میلیارد تومانی یک سرمایه‌گذار چینی به منظور ایجاد نیروگاه خورشیدی است.

مومیوند از کلنگ‌زنی طرح ایجاد مرکز نهالستان پیوندی گلخانه‌ای در شهرستان تویسرکان خبر داد و اضافه کرد: این طرح با حضور معاون وزیر جهادکشاورزی در روز چهارشنبه هفته جاری کلنگ‌زنی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در ایام دهه فجر 23 پروژه با هزینه‌کرد 37 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد که مهمترین آن افتتاح 15 کیلومتر اول پروژه چهارخطه کردن محور تویسرکان- کنگاور است.

فرماندار شهرستان تویسرکان با بیان اینکه 5 کیلومتر از چهارخطه کردن محور تویسرکان به سمت فرسفج نیز در این ایام کلنگ‌زنی خواهد شد، اظهار کرد: با افتتاح 23 پروژه در ایام دهه فجر 157 نفر در شهرستان تویسرکان مشغول به‌کار خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: