• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-993-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه صنعتی همدان:

مرکز نوآوری در دانشگاه صنعتی همدان در حال شکل‌گیری است

رئیس دانشگاه صنعتی همدان گفت: بخش‌هایی برای اشتغال دانشجویان در سال سوم تحصیل تحت عنوان دفتر شکوفایی نوآوری و مرکز نوآوری در این دانشگاه در حال شکل‌گیری است و دانشجویان می‌توانند طرح‌های خود را به این مراکز ارائه دهند تا در همین دانشگاه در سال چهارم بتوانند قابلیت‌های شغلی برای خود ایجاد کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، دکتر محمود نیلی دوشنبه 16 بهمن در همایش بصیرتی اساتید بسیحی در دانشگاه صنعتی همدان، اظهار کرد: در دانشگاه صنعتی همدان 1921 دانشجو داریم که بالاترین رقم دانشجو در سال‌های گذشته است و رکن آن هم وجود اساتید جوان و باانگیزه است.

وی با بیان اینکه دانشگاهیان به منظور پیشرفت کشور در زمینه رفع بیکاری و مسائل و مشکلات جوانان در حال فعالیت هستند، ابرازامیدواری کرد: دانشگاه بتواند مشکلات و مسائل مختلف و آنچه به صلاح مردم است را به انجام برساند.

رئیس دانشگاه صنعتی همدان با تأکید بر اینکه خوشبختانه در سال گذشته فارغ‌التحصیلانی از دانشگاه صنعتی همدان به جامعه عرضه شدند، خاطرنشان کرد: در سال گذشته یک سوم متوسط از دانشجویان که طرح‌های نوآورانه آورده بودند، نسبتا متوسط بود که امیدواریم این تعداد بیشتر شود و سعی ما بر این است که دانشگاه بتواند در این زمینه کمک شایانی داشته باشد و بدین ترتیب بتوانیم در رفع معضل بزرگی به نام اشتغال تا حدودی مثمر ثمر باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سال 96 تیم دانشجویی ما در زمینه کامپیوتر بین دانشگاه‌های استان اول و در سطح کشور رتبه سوم را کسب کردند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی همدان نیز در ادامه جلسه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت و اظهار کرد: انقلاب اسلامی فرصتی برای حاکمیت معنویت و در محور قرار گرفتن معنویت در حکومت و در اخلاق اجتماعی و نوع معنویت در اجتماع فراهم کرد در حالیکه ما در عصری قرار داریم که سکولارسیم بر حاکمیت‌ها و سازمان‌های اخلاقی دنیا تعیین و تکلیف می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدرضا قربانی‌مبین خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی کارنامه موفقی داشته است البته اشکالاتی هم وجود دارد که امیدواریم به‌زودی زود این مشکلات هم برطرف شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: