• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-1093-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با تأیید وزارت بهداشت انجام می‌شود؛

تأسیس رشته اتاق عمل در دانشگاه آزاد همدان

با تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رشته اتاق عمل در مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه آزاد اسلامی همدان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایسنا، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در این باره گفت: رشته اتاق عمل در مقطع کارشناسی پیوسته از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تأیید شده و دانشگاه آزاد اسلامی همدان در نیمسال دوم ۹۷-۹۶ در این رشته دانشجو می‌پذیرد.

علی غلامی مهرداد افزود: پس از بازدید سه برد تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مهرماه امسال از امکانات مجهز دانشگاه آزاد اسلامی همدان و اعلام رضایت این بردهای تخصصی امروز شاهد راه‌اندازی رشته اتاق عمل در دانشگاه آزاد اسلامی همدان هستیم البته رشته های پزشکی و دو گرایش کارشناسی ارشد پرستاری نیز درحال پیگیری است.

وی تصریح کرد: پس از فرازوفرودهای بسیار و با گذشت 12 سال از درخواست تأسیس رشته‌های پزشکی در واحد همدان، با توجه به توسعه تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی همدان قصد دارد تا فصل نوینی در آموزش و تربیت دانشجویان رشته‌های پزشکی در دیار ابوعلی سینا، نابغه مشرق زمین در طب، به وجود آورد.

دانشگاه آزاد اسلامی همدان اکنون با داشتن ۲۱۴ رشته تحصیلی، به ترتیب ۲۶ رشته دکتری، ۷۸ رشته کارشناسی ارشد، ۶۹ رشته کارشناسی و ۴۱ رشته کاردانی و با دارا بودن بیش از 11 هزار نفر دانشجو، به فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی اهتمام ویژه‌ای دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: