• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-5890-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

22 بهمن، آخرین مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب

معاون وظيفه عمومي استان همدان گفت: کليه مشمولان غایب تا 22 بهمن از بخشش اضافه خدمت بهره مند می شوند

به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، سرهنگ علیرضا خزایی با اشاره به  مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب اعلام کرد: مشمولان غايب مورد عنايت "مقام معظم رهبري" (مد ظله العالی)، تنها تا 22 بهمن ماه امسال با تعيين تکليف وضعيت خدمتي خود از بخشش اضافه خدمت بهره مند می شوند.

وي خاطر نشان کرد: کليه مشمولان غايبي که تاکنون نسبت به تعيين تکليف وضعيت خدمتي خود اقدام نکرده اند، باید هر چه سريعتر از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي (پليس+10) در سطح استان براي اعزام به خدمت اقدام کنند تا بتوانند از تسهيلات مربوط به بخشش اضافه خدمت سنواتي برخوردار شوند.

 خزائی خاطرنشان کرد: اضافه خدمت سنواتي و انضباطي تمامي کارکنان وظيفه حين خدمت و همچنين مشمولان غايبي که تا بيست و دوم بهمن ماه سال 96 براي اعزام به خدمت خود را معرفي کنند به طور کامل بخشيده خواهد شد.

این مقام مسئول اظهار کرد: مشمولان غايب در صورتي که وضعيت خدمتي خود را مشخص نکنند با محروميت ها و محدوديت هاي اجتماعي که در ماده 10 و 58 قانون خدمت وظيفه عمومي در نظر گرفته شده از جمله عدم دريافت تسهيلات و خدمات بانکي، خدمات بيمه اي و اشتغال به کار مواجه خواهند شد.

معاون وظیفه عمومی استان در پایان گفت: در صورت وجود هر گونه ابهام به نشاني پايگاه اطلاع رساني سازمان وظيفه عمومي ناجا به نشاني www.vazifeh.police.ir ،سامانه تلفن گويا به شماره 096480 و يا سامانه پيامک به شماره 110206010 مراجعه کنند.

گفتنی است؛ در  هر يک از سامانه هاي فوق پيرامون قوانين و مقررات خدمت وظيفه عمومي و سئوالات و ابهامات شهروندان پيش بيني مشاوره هاي لازم صورت گرفته و نياز مراجعه حضوري به معاونت وظيفه عمومي استان و رده هاي تابعه در شهرستانها نیست.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: