• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-1392-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده همدان:

سال آینده باید پرداخت مالیات و افزایش حقوق افراد عادلانه باشد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: سال آینده باید پرداخت مالیات و افزایش حقوق افراد عادلانه باشد و همه کمک کنیم تا چرخ دولت بهتر بچرخد.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا حاجی‌بابایی در جشن پوشش 99 درصدی شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی دیجیتال در همدان، با تبریک ایام دهه فجر اظهار کرد: تعداد زیادی از شبکه‌های فارسی علیه نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند به طوریکه همه اینها برای خنثی کردن موفقیت‌های نظام و انقلاب است. همه این دشمنی‌ها نشان از قدرتمند بودن کشور ایران دارد به طوریکه توانستیم به یاری خدا و رهنمودهای ولی‌فقیه آمریکا را از کشور و از منطقه خارج کنیم و این نشان از اقتدار ماست.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه درصدی از بودجه کل کشور در برنامه ششم توسعه به صداوسیما اختصاص یافته است، افزود: با وجود گام‌های بلندی که در صداوسیما برداشته شده اما با مطلوب فاصله داریم و باید رسانه را در مقابل دشمنان تقویت کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه باید در نظام گام‌هایی برداریم و از گام‌هایی که بد برداشته شده، برگردیم، یادآور شد: امروز شاهد ندانم‌کاری‌هایی هستیم که باید آنها را در مجلس اصلاح کنیم تا بتوانیم سال‌ها برکت آن را در کشور ببینیم.

حاجی‌بابایی در ادامه گفت: جمع‌بندی مطالب در مجلس به سمتی است که شاهد شفافیت بیشتر هستیم و یارانه افراد نیازمند پرداخت خواهد شد و محرومان نیز مورد حمایت قرار می‌گیرند.
وی تأکید کرد: فاصله طبقاتی نباید در کشور زیاد باشد چرا که این زیبنده نظام نیست بنابراین مجلس در این زمینه گام‌هایی برداشته و برای افرادی که درآمد پایین دارند از آنها مالیات گرفته نمی‌شود.

نماینده مردم همدان در خانه ملت با بیان اینکه برقراری عدالت در جامعه مطالبه رهبری است، تصریح کرد: مالیات‌ها باید تعریف شده باشد و نمی‌توان مالیات‌های مضاعف تعریف کرد. اگر فردی 30 سال در این کشور خدمت کند و پاداش بازنشستگی آن 60 میلیون شود و در مقابل فردی دیگر یک میلیارد بگیرد، این حرکت ظالمانه است و باید اصلاح شود.

حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه اگر ما گام‌ها را خوب برداریم آن زمان نه 253 شبکه خارجی بلکه اگر 2500 شبکه علیه ما کار کنند، نمی‌توانند کاری از پیش ببرند، خاطرنشان کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری زخم‌ها را باید درست کرد چرا که مگس بر روی زخم باز می‌نشیند.

وی با اشاره به اینکه شهدا رفتند تا در جامعه عدالت برقرار باشد، افزود: رفتن به سمت اشرافی‌گری ضد اسلام، قرآن، تفکر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه خوشبختانه گام‌هایی برای اجرای عدالت در جامعه برداشته شده که همه باید کمک کنند، افزود: سال آینده باید پرداخت مالیات و افزایش حقوق افراد عادلانه باشد و همه کمک کنیم تا چرخ دولت بهتر بچرخد.

وی با تأکید بر اینکه امروز نظام نیاز به کار جهادی دارد، تصریح کرد: بستانکار اصلی مردم و مقام معظم رهبری هستند و نمایندگان، دولت و قوه قضائیه باید پاسخگو باشند که همه باید یکپارچه عمل کنیم.

حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه همه توان ما و مسئولان به کار گرفته شده که هیچ حاشیه‌ای نداشته باشیم چرا که مردم حوصله حاشیه، دعوا و تنبلی مسئولان را ندارند، اظهار کرد: همه باید به شکل یکپارچه در میدان بوده و با تمام قوا کار کنیم.

وی با اشاره به سخنی از مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مسئول باید از شهوات مشروع خود نیز کوتاه بیاید، ادامه داد: مسئول باید شب و روز بر سر مسئولیت خود باشد و اگر نبود راه را برای دشمن باز کرده است.

نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به اینکه در مسئولیت‌های جمهوری اسلامی، جای پول جمع کردن و دعوای حزبی و گروهی نیست، یادآور شد: اگر کسی را به عنوان مسئول خود انتخاب می‌کنید باید در جایگاه خود بهترین باشد.

وی با تأکید بر اینکه اگر با شهدا صادقانه برخورد نکنیم خون آنها یقه ما را خواهد گرفت و در مقابل آنها باید پاسخگو باشیم، گفت: به تعبیر امام راحل جوان‌های ما از بهترین‌ها هستند و مردم ما در دنیا بی‌نظیرند.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه مردم به موقع از نظام و رهبری دفاع می‌کنند، ادامه داد: اگر ما خوب حرکت کنیم و درست گام برداریم مردم نیز نظام و شهدا را دوست خواهند داشت و تا آخر نیز پشت سر ولی‌فقیه خود ایستاده و خواهند ایستاد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: