• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-5091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حاجی‌بابایی:

نبود یا کمبود اعتبار، حرف افراد بی‌عرضه و تنبل است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کشور ایران اعتبارات کم نیست، گفت: اگر گاهی بیان می‌شود اعتبار نیست یا کم است این حرف از سوی افراد بی‌عرضه و تنبل است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حمیدرضا حاجی‌بابایی سه شنبه ۱۷ بهمن در آئین کلنگ‌زنی زیرگذر سنگستان- سرخ آباد در محور همدان- ملایر ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر، اظهار کرد: در کشور ایران اعتبارات کم نیست و برای هیچ پروژه‌ای در کشور بن بستی وجود ندارد .

وی با اشاره به اینکه زیرگذر سنگستان- سرخ آباد پروژه‌ایست که اجرای آن مکرر توسط استانداری و فرمانداری مورد پیگیری بود، افزود: ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده است .

حاجی‌بابایی با بیان اینکه اگر 10ها پروژه دیگر نیز نیاز باشد برای آن‌ها اعتبار لازم وجود دارد، خاطرنشان کرد: اگر گاهی بیان می‌شود که اعتبار نیست یا کم است این حرف از سوی افراد بی‌عرضه و تنبل است .

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه همدان در مسیر شتابانی قرار گرفته است، اضافه کرد: پروژه‌های بزرگی در استان اجرا می‌شود و بعد از جمع‌بندی بودجه گزارش کاملی از اتفاقات و حرکات بزرگ در استان ارائه می‌کنیم .

حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه امروز هماهنگی و همراهی مردم استان زبان زد است، تأکید کرد: هماهنگی بسیار خوبی در استان بین مسئولان و مجمع نمایندگان وجود دارد .

وی اظهار کرد: اگر می‌خواهیم همدان را به جایگاهی که در شأن آن است و جایگاه ویژه ملی و منطقه‌ای تعریف کنیم باید در طرح‌ها و افکار خود را به صورت ملی و منطقه‌ای درنظر گیریم که خوشبختانه حرکت و نظم خاصی در پروژه‌های استان وجود دارد .

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۵۰ درصد از بودجه‌های عمرانی کشور در اختیار وزارت راه و شهرسازی است، اظهار کرد: ۷۰ درصد از ۵۰ درصد اعتبارات راه و شهرسازی، ردیف‌های ملی و در اختیار وزارتخانه است .

حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه اجرای زیرگذر در این منطقه مشکلات بسیاری از روستاها و کارگاه‌های اطراف رفع می‌شود، خاطرنشان کرد: این منطقه از همدان تا انتهای شهرستان فامنین منطقه طلایی استان همدان برای سرمایه‌گذاری است که به زودی در این مناطق پروژه‌های بزرگ ملی اجرا می‌شود .

وی با تأکید بر اینکه احداث پالایشگاه در استان که می‌تواند ۱۵ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داشته و نتایج خوبی را برای استان داشته باشد، اضافه کرد: این چنین اقدامات بزرگ می‌تواند استان را به تحرک در آورده و فضای شوق و امید نیز در همدان افزایش می‌یابد .

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال آینده ۷۶ میلیون نفر در کشور یارانه دریافت می‌کنند، اظهار کرد: تنها یارانه افرادی حذف خواهد شد که مشخص شود از وضعیت مالی بسیار مطلوبی برخوردار هستند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: