• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-5491-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل شرکت برق همدان خبر داد

هزینه 750 میلیاردی برای توسعه و تجهیز برق شهر قهاوند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: 750 میلیارد ریال برای توسعه و تجهیز برق شهر قهاوند هزینه شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدمهدی شهیدی سه‌شنبه ۱۷ بهمن در آئین بهره‌برداری از طرح برق‌رسانی به روستای عبدالرحیم شهرستان همدان، اظهار کرد: ۷۵۰ ‌میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح شبکه، خطوط توزیع برق و احداث شبکه شهر قهاوند هزینه شده است.

وی افزود: روستای عبدالرحیم دارای 2 خط انتقال برق با قطعی بالا بود و با اصلاحات صورت گرفته، قطعی برق در این روستا کاهش یافت و این خطوط به خط پایدار تبدیل شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان بیان کرد: یک دستگاه ترانس وارد پست شده و تا سال 97 پیش از آغاز پیک مصرف برق وارد مدار خواهد شد به طوریکه با ورود این پست برق به مدار، به طور حتم افت ولتاژ برای همیشه در روستا عبدالرحیم رفع می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: فاز یک روشنایی بلوارعبدالرحیم به طول 850 متر، 21 اصله پایه روشنایی، 43 تیر چراغ برق و هزینه‌کرد 760 میلیون ریال بهره‌برداری شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ادامه داد: فاز دوم روشنایی بلوار عبدالرحیم با اعتباری افزون بر 200 میلیون ریال در دست اجراست.

شهیدی در پایان گفت: برای اصلاح و بهینه کامل شبکه فشار ضعیف عبدالرحیم با هزینه‌کرد 2 میلیارد و 23 میلیون ریال 55 دستگاه چراغ نصب و 53 اصله پایه تعویض و اصلاح شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: