• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-5591-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان اعلام کرد

پرداخت الکترونیک بهای سوخت در جایگاه‌های منطقه همدان

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از پرداخت الکترونیک بهای سوخت در جایگاه‌های این منطقه خبر داد و گفت: تمام جایگاه‌های عرضه سوخت سراسر استان علاوه بر دریافت نقدی وجه، ملزم به دریافت بهای سوخت به صورت الکترونیکی نیز هستند.

امین روستایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: در پی بروز مشکل و تأخیر در واریز مبلغ سوخت خریداری شده به حساب مالکان جایگاه‌ها و مجاری عرضه از طریق سیستم شاپرک بانک ملت، موضوع به طور ویژه مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفت و به طور کامل مرتفع شد.

وی افزود: با ورود به موقع به موضوع و اندیشیدن تمهیدات لازم درحال حاضر هیچ‌گونه مشکل در پرداخت بهای سوخت از طریق دستگاه پایانه موجود در جایگاه‌ها(POSE) وجود ندارد و تمامی جایگاه‌ها مکلف به دریافت بهای سوخت تحویلی از طریق دستگاه مزبور هستند.

وی ادامه داد: پیش از این پول جایگاه‌داران در مدت 3 ساعت به حسابشان واریز می‌شد اما اکنون این زمان به 24 ساعت رسیده است که این مشکل با همکاری شرکت فرآورده‌های نفتی منطقه همدان حل و وقفه‌ای در خدمت‌رسانی به مردم به وجود نخواهد آمد.

روستایی تأکید کرد: ارائه خدمات سوخت‌رسانی مطابق با استانداردهای ملی و با برخورداری از امکانات زیرساختی نوین فراهم آمده در دولت الکترونیک وظیفه ماست و کلیه جایگاه‌ها و مراکز سوخت‌رسانی سطح استان که به صورت اختصاصی اداره می‌شوند موظف به ارائه خدمات الکترونیک دریافت بهای سوخت تحویلی از طریق پایانه‌های فروش مستقر در جایگاه‌ها(pose) هستند.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان یادآور شد: شهروندان عزیز درصورت مواجهه با هر گونه تخلف در این زمینه، مراتب را به شماره تلفن‌های ۳۸۲۶۸۱۷۲ یا ۳۸۲۸۰۶۰۰ یا 09627 گزارش کرده تا در اسرع وقت رسیدگی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: