• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-1692-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

/ در آستانه 40 سالگی انقلاب/

نماینده رزن: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه همه مردم و مسئولان است

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی به راحتی به دست ما نرسیده است، گفت: اعتراضات اخیر بازتابی از عملکرد مسئولان بود.

حسن لطفی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ثمره مجاهدت‌ها، رشادت‌ها و شهادت هزاران نفر است که در راه این مکتب خون داده‌اند، اظهار کرد: حضور در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه همه مردم و مسئولان است.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید انتقادپذیر باشند، تصریح کرد: بخشی از اعتراضات اخیر به عوامل خارجی مربوط بود اما بخش عمده آن به عملکرد مسئولان برمی‌گردد.

لطفی با تأکید بر اینکه علت بعضی از اعتراضات به عملکرد مسئولان برمی‌گردد، افزود: مسئولان و نمایندگان باید بازنگری در عملکرد خود داشته باشند و به خواسته‌های معقول مردم پاسخ منطقی دهند.

وی یادآور شد: اکثر اعتراضات مردم به‌جا و بخشی از آن به ناحق بود چرا که برخی شلوغ‌کاری کرده و باعث تخریب اموال عمومی شدند که منطقی و شایسته ممکلت اسلامی نیست.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمی‌توانیم عملکرد ناقص خود را به گردن بیگانگان بیندازیم، خاطرنشان کرد: وقتی در خانواده‌ای 4 بیکار وجود دارد به طور قطع اعتراضاتی به وجود می‌آید بنابراین نمی‌توان گفت بیگانگان باعث اعتراضات مردم می‌شوند.

وی بیان کرد: با وجود همه اعتراضات نمی‌توان بی‌خیال مقدسات و دستاوردهای انقلاب شد و باید همه در راهپیمایی شرکت کنیم و از طرفی وضعیت مردم را نیز تحلیل کنیم.

لطفی با اشاره به اینکه به آرمان‌های نظام اعتقاد داشته باشیم و هر سال پرجمعیت‌تر در راهپیمایی شرکت کنیم، اظهار کرد: باید ضمن اینکه نفرت خود را به بیگانگان اعلام می‌کنیم، تحلیلی از اعتراضات مردم داشته باشیم و آنچه به دولت مربوط است، اصلاح کنیم.

وی درباره اینکه چرا برخی از مردم در اعتراضات اخیر به نفع رژیم پهلوی که انقلاب اسلامی علیه آن شکل گرفت، شعار می‌دادند، گفت: عوامل مختلفی در این موضوع دخیل است که باید تحلیل و کارشناسی شود چرا که برخی از مردم به ظاهر و عوامانه به عقب بازگشتند و خیلی بدبینانه به وضعیت موجود نگاه می‌کنند و نمی‌خواهند پیشرفت‌های نظام را ببینند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: