• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-1892-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

نماینده تویسرکان:

راهپیمایی 22 بهمن تجلی پایداری ملت ایران در مسیر روشن انقلاب است

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران خالق انقلابی شدند که آرمانهای الهی آن فراسوی مرزهای کشورهای مختلف جهان را درنوردیده است.

محمدمهدی مفتح در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: نظام سلطه جهانی تمامی ابزار رسانه‌های، تبلیغاتی، مالی و سیاسی خود را برای به انزوا درآوردن انقلاب اسلامی ایران به صحنه آورده اما حماسه‌های بزرگی مانند راهپیمایی 22 بهمن و استقامت عملی مردم همه آنها را بی‌اثر می‌کند.

وی افزود: آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی برگرفته از آموزه‌های وحیانی و فطرت خدای‌جوی انسانی هستند و به همین علت هرگز کهنه نمی‌شوند و هر سال شاهد حضور پرشورتر مردم در راهپیمایی 22 بهمن هستیم.

مفتح مردم انقلابی ایران و شهرستان تویسرکان را به حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن دعوت کرد و یادآور شد: ملت ایران همواره نشان داده‌اند که هر چه دشمنان برای شکست آنها طراحی و تلاش می‌کند بیشتر و با شکوه‌تر به میدان دفاع از انقلاب می‌آیند.

نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت، جمهوری اسلامی ایران را یکی از قدرتهای انکارناپذیر در معادلات امروز جهانی عنوان و تصریح کرد: اکنون هیچ به ظاهر ابرقدرتی نمی‌تواند نقش گفتمان انقلاب اسلامی و زمینه‌سازی آن برای تمدن‌سازی نوین اسلامی در جهان را نادیده بگیرد.

وی تأکید کرد: دشمنان ملت و نظام اسلامی ایران سعی می‌کنند مردم را از ارزشهای اصیل و ناب انقلاب اسلامی ناامید و مأیوس کنند اما هرگز دست حمایت خدا از انقلاب اسلامی ایران و رویشهای بی‌شمار آن را نمی‌بینند.

مفتح خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با وجود تمام دشمنی‌ها و خصومت‌ورزی‌ها در نزدیک به 40 سال اخیر به صورت فزآینده مقتدر، پیشرفته و عزتمندتر شده و با توطئه‌های خباثت‌آمیز دچار فروپاشی و سقوط نمی‌شود.

وی گفت: اصل مترقی ولایت فقیه و حمایت مستمر مردم مهمترین عوامل تداوم مسیر روشن انقلاب اسلامی هستند و مسوولان باید در این راه خدمت به مردم را یک فرصت بی‌نظیر برای خود بدانند.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امروز تلاش مضاعف در جهت ایجاد فرصتهای متنوع شغلی و ارتقاء سطح تولیدات داخلی با تکیه بر ظرفیتهای بومی و داخلی مهمترین راهکار برای تداوم آرمانهای عدالتخواهانه انقلاب اسلامی ایران به شمار می‌رود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: