• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-2292-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان: دشمن از ذلالت به دیوارنویسی دزدانه متوسل شده است

نماينده ولی‌فقيه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه امروز از نظر نظامی قدرت جهانی هستیم، گفت: قبل از انقلاب ایران را یکی از ایالتهای آمریکا کرده بودند اما اکنون دشمن به حدی ذلیل شده که به دیوارنویسی دزدانه متوسل شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی ظهر امروز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شهر همدان، با بیان اینکه اگر انقلاب اسلامی نبود کسی جرأت دفاع از ناموس خود را نداشت بنابراین باید قدر انقلاب را بدانیم، افزود: انقلاب اسلامی، آزادی و استقلال ملت بزرگ ایران را تأمین کرد.

وی با بیان اینکه دنیا تماشاگر حماسه حضور شما مردم در کل کشور است، اظهار کرد: از همه اقشار، برادران، خواهران، نوجوانان و نیروهای مسلح تشکر می‌کنم که در راهپیمایی شرکت کردید.

طه‌محمدی با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، همواره در صحنه‌های حساس حمایت خود را از انقلاب ثابت کرده‌اند، ادامه داد: از اینکه ساعت‌ها قبل، شما زنان و مردان و جوانان رشیدمان روی پا ایستاده‌اید، شرمنده هستم اما این کار شما برای انقلاب و اقتدار آن است.

امام جمعه همدان تصریح کرد: ایران ما در 40 سال قبل در جهان چه هویتی داشت و کجا آن را می‌شناختند؟ وضعیت گذشته نه تنها قابل تحمل نیست بلکه نمی‌شود آن را بیان کرد. در عرصه اقتصاد و نیروهای مسلح و دانشگاه و... وضعیت خوب نبود اما الان ایران در بالاترین هویت خود قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه روزی همدان مرتب بمباران می‌شد و امروز دشمن به حدی ذلیل شده که به دیوارنویسی دزدانه متوسل شده است، مطرح کرد: آرزوی یک عمر همدانی‌ها شنیدن صدای قطار بود و الان قطار به همدان آمده است اما بعضی‌ها هستند که فقط عینک بدبینی دارند و ضعف‌ها را می‌بینند.

طه‌محمدی با بیان اینکه انصاف را نباید کنار گذاشت، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب هم روی همدلی بین دولت و ملت تأکید دارند بنابراین باید منصفانه نگاه کرد که قبل از انقلاب چه داشتیم؟ آنها ایران بزرگ را فروختند.

وی خطاب به مردم انقلابی بیان کرد: سرتان را بالا بگیرید چرا که در عرصه بین‌الملل همه دنیا شما را می‌ستایند؛ 39 سال از انقلاب گذشته و هر روز تهدید و تحریم و فتنه و... علیه کشور داشته‌ایم که اینها نشانه حقانیت و عظمت ماست، بعضی یاوه‌گویی‌ها در فضای مجازی در شما تأثیر نگذارد.

امام جمعه همدان تصریح کرد: آن اسرائیلی که در 6 روز جنگ کشورهای عربی را شکست داد، امروز به برکت انقلاب و خون شهدا ذلیل شده است و میان لبنان و خودش دیوار می‌کشد. کره‌جنوبی و شمالی بعد از 75 سال دارند با هم آشتی می‌کنند و آمریکا به دنبال این است که نگذارد صلح اتفاق بیفتد و به دریوزگی افتاده است.

طه‌محمدی خاطرنشان کرد: 4 تا داعشی را فرستادند مجلس شورای اسلامی و چند نفر از هموطنان شهید شدند و پاسخ آنها را فرزندان سپاهی آنچنان دادند که فکرش را هم نمی‌کردند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن از موشک ایران می‌ترسد، گفت: دیروز سیم خاردار نمی‌توانستیم تولید کنیم و امروز موشک‌های دوربرد ما، کشورهای اروپا را زیر پا می‌گذارد بنابراین این را بدانید آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: