• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-11797-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: دشمن نمی‌خواهد ورود ایران به باشگاه قدرت را قبول کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ملت بزرگ ایران امروز توانسته است آمریکا و هم‌پیمانانش را به چالش بکشد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، علی آقامحمدی امروز در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: روزگاری بدون اجازه شرق و غرب در کشور ایران هیچ کاری انجام نمی‌گرفت و در این برهه امام راحل(ره) این معادله جهانی را شکست و بدون اجازه شرق و غرب ایران را وارد باشگاه قدرت کرد .

وی با بیان اینکه دشمنان با وجود گذشت 40 سال همچنان ورود کشور ایران به باشگاه قدرت را نمی‌خواهند قبول کنند، افزود: این امر یکی از مهمترین و اساسی‌ترین دشمنی آنها با جمهوری اسلامی است.

آقامحمدی با اشاره به اینکه افزیش نفوذ ایران دشمنی‌ها را علیه کشور تشدید کرده و بدون شک کاری از پیش نخواهند برد، خاطرنشان کرد: آمریکا برای منزوی کردن ایران اسلامی بیش از 6 هزار میلیارد دلار در افغانستان و عراق هزینه کرده اما نتیجه آن، نفوذ بیشتر ایران در این 2 کشور بود.

وی با تأکید بر اینکه منشأ ظلم بزرگ آمریکاست و اگر حکومتی تشکیل داده‌ایم که بخواهیم با ظالم مبارزه کنیم، راهی جز مبارزه با آمریکا وجود ندارد، گفت: امروز گفتمان جمهوری اسلامی در منطقه افزایش داشته و موجب آزادی سوریه و عراق شده و این امر علاوه بر افزایش خشم دشمنان، آمریکا و دشمنان انقلاب را به دست و پا انداخته است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام کشور با اشاره به اینکه امروز استکبار در کشور یمن به دنبال منزوی کردن ایران اسلامی است، افزود: در این کشور نیز می‌بینیم پایگاه‌های منطقه‌ای استکبار همچون عربستان سعودی دچار شکست‌های متعددی در این جبهه شده‌اند.

وی با بیان این که کودتای داخلی، جنگ هشت ساله، فتنه‌های سیاسی و تحریم اقتصادی نتوانسته است جلوی نفوذ و قدرت انقلاب اسلامی را بگیرد، خاطرنشان کرد: ترامپ کارش به جایی رسیده که نمایندگان شورای امنیت را جمع کرده و از خطر ایران درد دل می‌کند اما امروز کسی به حرف رئیس جمهور آمریکا گوش نمی‌دهد.

آقامحمدی در ادامه به پیشرفت‌های علمی کشور اشاره کرد و گفت: دشمن فکر این را نمی‌کرد که جوانان نسل بعد از انقلاب قادر به طی کردن مسیر پیشرفت باشند و به مرحله‌ای برسند که هم‌اینک کشورمان در بسیاری از علوم به سطوح عالی رسیده باشد.

وی ضمن اشاره به اینکه 22 بهمن، روز قدر ملت ایران است، اضافه کرد: امروز همه کسانی که قدم در راه این مسیر گذاشته‌اند رزمنده و مجاهد انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه مردم همدان باید به وجود شهیدانی چون «سردار همدانی» افتخار کنند، افزود: این شهید و همرزمانش از نسل پاک «ابوذرغفاری» هستند که قرن‌ها پیش بذر محبت علی را در ممالکی مثل لبنان کاشت تا امروز شاهد تولد تشکل‌های انقلابی همانند حزب الله باشیم.

آقامحمدی با اشاره به جبهه مقاومت گفت: در هنگام محاصره کاخ ریاست جمهوری سوریه سردار همدانی به همراه خانواده خود به این کشور رفت و با رشادت‌های خود مانع از سقوط حکومت بشار اسد شد.

وی همچنین با بیان اینکه انسان نباید با گمراه شدن دیگران خود را گمراه شده ببیند، تصریح کرد: در اغتشاشات اخیر دشمنان فکر می‌کردند با چند پیام در فضای مجازی و ترقه‌بازی سطح شهرها می‌توانند به نظام خدشه وارد کنند اما با حماقت‌های خود متوجه شدند که اینگونه اعمال هیچ‌گاه به اسم ملت نوشته نخواهد نشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: