• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-11897-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

شرکت 800 کودک و نوجوان ملایری در مسابقه نقاشی با مضامین قرآنی

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر از برگزاری مسابقات نقاشی با مضامین قرآنی در پانزدهمین دوره جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در شهرستان ملایر به مناسبت گرامیداشت ایام دهه فجر خبر داد.

ایرج یارمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، در این رابطه افزود: در حاشیه برگزاری پانزدهمین دوره جشنواره قرآنی کودک و نوجوان، مسابقات نقاشی با مضامین قرآنی و دینی در مقطع پیش دبستانی و مقطع اول و دوم دبستان در محل حسینیه بیت الزهرا(س) ملایر برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: پانزدهمین دوره جشنواره قرآنی کودک و نوجوان که امسال با مسئولیت مؤسسه قرآنی مهدی(عج) خورشید ولایت از مؤسسات زیر نظر این اداره برگزار شد و در روز سوم کار خود را با برگزاری مسابقات نقاشی با مضامین قرآنی و دینی در مقطع پیش دبستانی و مقطع اول و دوم  دبستان آغاز کرد.

یارمحمدی ادامه داد: در این برنامه بیش از 820 نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر در مقطع پیش دبستانی و مقطع اول و دوم دبستان در رشته مسابقات نقاشی با مضامین قرآنی و دینی به رقابت پرداختند.

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملایر به مسابقات حفظ و قرائت مقطع  اول و دوم متوسطه در پانزدهمین دوره جشنواره قرآنی کودک و نوجوان اشاره و اظهار کرد: در روز چهارم این دوره از جشنواره قرآنی نوجوانان در رشته حفظ جزء 30 قرآن کریم ویژه مقطع اول متوسطه و حفظ جزء 29 و 30  قرآن کریم ویژه مقطع دوم متوسطه با هم رقابت کردند.

یارمحمدی گفت: در این برنامه بیش از 84 نفر از دانش آموزان مقطع اول و دوم متوسطه در رشته حفظ جزء 30 و جزء 29 قرآن کریم و قرائت شرکت داشتند همچنین مسابقات خوشنویسی مفاهیم قرآن و هم خوانی نیز از سری مسابقات همخوانی قرآن و تواشیح مفاهیم جزء 30قرآن کریم، مفاهیم نیم جزء پایانی جزء 30 قرآن کریم و خوشنویسی سوره مبارکه قدر در مقطع متوسطه پانزدهمین دوره جشنواره قرآنی کودک ونوجوان در ملایر به مناسبت گرامیداشت ایام دهه فجر برگزار شد.

وی یادآور شد: پانزدهمین دوره جشنواره قرآنی کودک و نوجوان، در روز پنجم کار خود را با برگزاری رشته مفاهیم نیم جزء پایانی جزء 30 قرآن کریم ویژه مقطع اول متوسطه و مفاهیم جزء 30قرآن کریم ویژه مقطع دوم متوسطه آغاز کرد و در ادامه مسابقه خوشنویسی سوره مبارکه قدر و مسابقات همخوانی قرآن و تواشیح برگزار شد.

یارمحمدی در پایان خاطرنشان کرد: در این برنامه نزدیک به 100 نفر از دانش آموزان  مقطع اول و دوم متوسطه به رقابت پرداختند، در ضمن 6 مقاله با مضامین قرآنی به جشنواره ارسال شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: