• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-6990-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : گفتگو

همدان بارانی می‌شود

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از ورود سامانه بارشی از امروز به استان خبر داد وگفت: این سامانه بارشی از فردا تقویت شده و شاهد بارش باران در استان خواهیم بود.

محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگوبا ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه طی امروز آسمان استان نیمه‌ابری تا ابری خواهد بود، افزود: طی اواخر وقت امروز شاهد بارش پراکنده باران و افزایش سرعت وزش باد تا 75 کیلومتر بر ساعت خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیشترین سرعت وزش باد مربوط به همدان با 40 کیلومتر بر ساعت ثبت شده است، خاطرنشان کرد: از فردا این سامانه بارشی تقویت شده و شاهد بارش مناسب باران در استان خواهیم بود و در ارتفاعات بارش برف دور از انتظار نیست.

باقری‌شکیب با اشاره به اینکه اوج فعالیت این سامانه تا ظهر روز چهارشنبه خواهد بود، یادآور شد: دمای هوا نیز به طور نسبی خنک‌تر خواهد شد علاوه بر این با وزش باد در طول امروز پدیده گردوغبار رقیق نیز پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه دمای هوای همدان بین 6 و 14 درجه سانتیگراد بالای صفر متغییر گزارش شده است، اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته نهاوند با 6 درجه سانتیگراد و رزن با 4 درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقطه استان بوده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: