• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-12097-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ابرازناراحتی فرماندار از رفتن رئیس آموزش و پرورش نهاوند؛

2 سال در برابر فشارها مقاومت کردم

فرماندار شهرستان نهاوند با ابرازناراحتی از رفتن رئیس آموزش و پرورش شهرستان گفت: دو سال در برابر فشارها مقاومت کردم که ایشان نرود چرا که او مدیر شجاعی بود که همسو با دولت درخشید.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، کریم حمیدوند امروز در جلسه تودیع ومعارفه رئیس آموزش و پرورش شهرستان نهاوند، با بیان اینکه هادی سلگی در طول مسئولیت خود فراجناحی عمل کرد و وارد باندبازی و گروه‌بازی نشد و با تأکید بر برکناری برخی از مسئولان در اداره آموزش و پرورش اظهار کرد: از رئیس جدید آموزش و پرورش شهرستان می‌خواهم برخی افراد مسئول در اداره آموزش و پرورش را تغییر دهد.

وی با بیان اینکه هادی سلگی در مدیریت خود کسی را قلع و قمع نکرد و جایگاه آموزش و پرورش را حفظ کرد، افزود: هادی سلگی  در این مدت مدیر شجاعی بود که  خوش درخشید و تمام انتظاری که دولت تدبیر و امید از آن داشته به خوبی پاسخگو بوده است و به قول دکتر روحانی ایشان از مدیران پاشنه کشیده بود.

حمیدوند خاطرنشان کرد: به شخصه از رفتن رئیس آموزش و پرورش شهرستان ناراحتم به طوریکه دوسال در برابر فشارها مقاومت کردم که ایشان نرود اما اکنون برای وی آرزوی موفقیت دارم.

هادی سلگی، رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان نهاوند نیز گفت: در طول دوران تصدی در این اداره در حوزه آموزش در تمامی شاخص‌ها افزایش داشته‌ایم.

وی ادامه داد: همچنین در قبولی دانشگاه‌ها و هدایت‌تحصیلی و بهبود کیفیت آموزش و پرورش پیشرفت خیلی خوبی داشته‌ایم و در جشنواره‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و پرورشی و تربیتی در استان و کشور عناوین خیلی خوب و برتری را کسب کرده‌ایم.

سلگی خاطرنشان کرد: به شخصه دوست داشتم در شهرخودم خدمت کنم اما از آنجایی‌که سرباز هستم و صرفا هرکجا باشم قصدم خدمت به مردم است، می‌گویم شما از یک دوست دور خواهید بود اما من از همه شما دوستان دور خواهم بود.

علیرضا غلامی، رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان نهاوند نیز گفت: خوشحالم قرعه به نامم در شهری افتاد که شهر علما، فضلا و شهر شهیدان وابوذرها است.

وی با اشاره به صحبت‌های فرماندار درباره رئیس سابق آموزش و پرورش، خطاب به سلگی گفت: خوشا به سعادتت که چنین آوازه‌ای داری و امیدوارم بنده هم زمان تودیعم در نهاوند چنین بدرقه شوم.

غلامی بیان کرد: از همین تریبون اعلام می‌کنم و شنیدم ناجوانمردانه بعضی گفتند این مدیر پروازی است اما بنده زمان ورود به قهاوند شناسنامه‌ام را عوض کردم و اگر ثبت‌احوال اینجا نیز یاری کند با افتخار به نام نهاوند خواهم زد.

وی ابرازامیدواری کرد: با کمک همه مسئولان شهرستانی و همکاران فرهنگی بتوانیم در جهت افزایش و ارتقاء سطح کیفی آموزش و پرورش نهاوند گام برداریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: