• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-12497-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس شرکت مخابرات شهرستان اسدآباد:

50 درصد موبایل‌های روستای هدف گردشگری «ملحمدره» آنتن‌دهی دارند

رئیس شرکت مخابرات شهرستان اسدآباد گفت: به‌زودی مشکل اختلال در شبکه موبایل روستای هدف گردشگری ملحمدره اسدآباد  مرتفع خواهد شد.

موسی کریمی‌نوریان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: اختلال در شبکه موبایل روستای هدف گردشگری ملحمدره در روزهای اخیر به علت سرقت کابل‌های مخابراتی این روستا بوده که طی یک ماه اخیر 6 بار کابل‌های مخابراتی روستا به سرقت رفته و این امر موجب ایجاد اختلال در شبکه موبایل روستا شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پوشش 100 درصدی شبکه موبایل در این روستا به پوشش 50 درصدی  رسیده، افزود: با پیگیری لازم به‌زودی ظرف یک هفته آینده مشکل اختلال شبکه موبایل روستای ملحمدره مرتفع می‌شود.

کریمی‌نوریان در ادامه با تأکید بر همکاری اهالی روستا در راستای مراقبت هر چه بیشتر در راستای حفظ اموال عمومی، خاطرنشان کرد: روستائیان با مراقبت از اموال عمومی و اطلاع هر گونه رفت و آمد مشکوک به دهیار و شورای روستا از نقش موثری در کاهش این دست مشکلات خواهند داشت.

وی در پایان یادآور شد: شرکت مخابرات شهرستان در حال حاضر پیگیر 6 مورد سرقت‌های کابل مخابراتی روستای هدف گردشگری ملحمدره طی ماه اخیر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: