• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-12597-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

فرمانده انتظامی ملایر خبر داد

کشف 27 کیلوگرم تریاک از سوداگران مرگ در ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف بیش از 27 کیلوگرم موادمخدر تریاک و دستگیری دو سوداگر مرگ در ملایر خبر داد.

سرهنگ پاسدار داوود علی‌بخشی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه بی‌امان با بلای خانمانسوز موادمخدر طی انجام یک کار اطلاعاتی دقیق و منسجم، مأموران یک دستگاه خودرو را با یک راننده و یک نفر سرنشین متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو 27 کیلو و 900 گرم موادمخدر تریاک کشف شد و ضمن تشکیل پرونده قضایی هر دو فرد توزیع‌کننده موادمخدر تحویل مراجع قضایی شدند.

علی‌بخشی در ادامه به کشف 700 گرم هروئین و دستگیری سوداگر مرگ در ملایر اشاره کرد و گفت: مأموران از فعالیت یک سوداگر مرگ که به تهیه و توزیع موادمخدر در نقطه‌ای دور از شهر ملایر اقدام می‌کرد، مطلع شدند و بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی برای دستگیری وی اقدام کردند.

وی ادامه داد: با بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه این فرد توزیع‌کننده موادمخدر، 7 بسته موادمخدر از نوع هرویین به وزن 700 گرم کشف و ضبط شد.

کشف 300 کیلوگرم ماهی قاچاق

فرمانده انتظامی ملایر در بخش دیگری از سخنانش از کشف 300 کیلوگرم ماهی فاقد مجوز بهداشتی و قاچاق در ملایر خبر داد و خاطرنشان کرد: در راستای شناسایی و برخورد با هر گونه کالای فاقد مجوز قانونی، بهداشتی و قاچاق، مأموران مبارزه با جرائم اقتصادی با کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به ملایر به یک دستگاه خودروی وانت به رانندگی یک نفر مشکوک شدند و بلافاصله برای بررسی قانونی آن متوقف کردند.

وی اضافه کرد: با بازرسی از خودروی موصوف مقدار 300 کیلوگرم ماهی منجمد فاقد مجوز دامپزشکی به ارزش 5 میلیون تومان کشف و در این زمینه ضمن تشکیل پرونده، فرد مرتکب تحویل مراجع قضایی شد.

علی‌بخشی با اشاره به کشف بیش از 200 تخته پتوی قاچاق از دو دستگاه خودرو در ملایر، گفت: در راستای مبارزه با ورود هر گونه کالای قاچاق، مأموران مبارزه با جرائم اقتصادی با کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان به دو دستگاه خودرو شامل سواری و مینی‌بوس مشکوک شدند و ضمن متوقف کردن آن و بازرسی دقیق از آن به ترتیب 94 تخته و 119 تخته پتوی قاچاق را کشف کردند.

وی با بیان اینکه ضمن تشکیل پرونده، هر دو نفر تحویل مراجع قضایی شدند، اعلام کرد: ورود کالای قاچاق متأسفانه یکی ازعوامل ضربه زدن به اقتصاد بومی است و در صورت عدم توانمندی همه‌جانبه در این مبارزه و نبودن انسجام ملی برای خودداری از مصرف هر گونه کالای خارجی، تولیدات داخلی و  بومی کشور دچار رکود و ورشکستگی حتمی خواهد شد.

کشف 47 هزار عدد انواع قرص‌های غیرمجاز

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر همچنین از کشف بیش از 46 هزار عدد انواع قرص‌های غیرمجاز و قاچاق توسط پلیس ملایر خبر داد و گفت: مأموران مبارزه با جرائم اقتصادی، ضمن کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان، به یک دستگاه خودروی 206 به رانندگی یک نفر مشکوک شدند و بلافاصله برای بررسی دقیق و قانونی این خودرو متوقف کردند.

وی با بیان اینکه راننده این خودرو به دستور ایست پلیس توجهی نکرد و اقدام به فرار کرد که با اقدام قاطعانه پلیس و به‌کارگیری شگردهای لازم بالاجبار متوقف شد، خاطرنشان کرد: پس از بازرسی دقیق از این خودرو، 47 هزارعدد انواع قرص‌های غیرمجاز و قاچاق به ارزش خارجی به ارزش 35 میلیون تومان کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در پایان اظهار کرد: امروز نظام سلطه و ایادی فرصت‌طلب آنها به منظور آلوده کردن نسل جوان ما به انواع قرص‌های آلوده، مخرب، مرگ‌آور و شیوع انواع مشکلات عفونی، جسمی و اختلالات روحی، روانی از هیچ تلاشی فروگذار نیست بنابراین پلیس ملایر نیز در مبارزه با ورود هرگونه کالای غیرمجاز و غیرقانونی وبه منظور حفظ سلامت جامعه، لحظه‌ای در این مأموریت خطیر درنگ نمی‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: