• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-12797-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس شرکت برق اسدآباد خبر داد

جمع‌آوری 350 مورد انشعاب غیرمجاز برق در اسدآباد

رئیس شرکت توزیع نیروی برق شهرستان اسدآباد از شناسایی و جمع‌آوری 350 مورد استفاده غیرمجاز از شبکه برق این شهرستان طی 10 ماهه سالجاری خبر داد.

امیرحسین بختیاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اعلام این مطلب افزود: در راستای این تعداد استفاده غیرمجاز شناسایی و جمع‌آوری شده، تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضایی برای اقدامات قانونی انجام گرفته است.

وی تعداد مشترکین برق این شهرستان را 38 هزار و 500 مشترک اعلام کرد و ادامه داد: از این تعداد مشترکین برق، 32 هزار مشترک برق خانگی، 1200 مشترک عمومی، 1700 مشترک کشاورزی، 150 صنعتی و 3500 مشترک برق تجاری هستند.

بختیاری با بیان اینکه 60 درصد از تأسیسات برق‌رسانی شهرستان اسدآباد فرسوده بوده و برای نوسازی  به اعتباری افزون بر20  میلیارد ریال نیاز دارد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرکت برق این شهرستان بیش از 7 میلیارد تومان از ادارات و مردم دارای مطالبه بهای برق بوده که به طور قطع پرداخت به موقع این مطالبات شرکت برق شهرستان را در تسریع خدمات‌رسانی بهتر و مطلوب‌تر یاری خواهد داد.

وی با بیان اینکه در 10 ماهه امسال بیش از 45 مورد از کانون‌های خطر و نقاط حادثه‌خیز برق شهرستان توسط این شرکت اصلاح شد، گفت: امسال خاموشی‌های خطوط برق شهرستان نسبت به سال گذشته  با انجام اقدامات پیشگیرانه و تعمیرات شبکه، بیش از 40 درصد کاهش داشته است.

رئیس شرکت توزیع نیروی برق شهرستان اسدآباد خاطرنشان کرد: با توجه به انجام تعمیرات پیشگیرانه به موقع در شبکه برق شهرستان و انجام هرس شاخه‌های درختان و مقاوم‌سازی نقاط ضعف شبکه، خوشبختانه در بارش‌های اخیر هیچ‌گونه خاموشی در این شهرستان وجود نداشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: