• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-13097-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انتصاب یک مدیر زن در نهاوند

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: بانوان 50 درصد توان اجتماعی، نیروی کار و توان علمی جامعه را تشکیل می‌دهند و به همین میزان باید از این توان استفاده شود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، کریم حمیدوند در جلسه  تودیع و معارفه رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، اظهار کرد: از اینکه یک مدیر خانم در شهرستان منصوب شده، خوشحال هستیم چرا که این رویکرد استاندار و دولت تدبیر و امید است که از مدیران خانم و ظرفیت کاری آنها استفاده شود.

وی در ادامه با تقدیر از عملکرد رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاطرنشان کرد: انتظار بود برای رئیس قبلی که سال‌های زیادی در این مجموعه زحمت کشیده مراسم تقدیر شایسته‌ای برگزار می‌شد و اصحاب فرهنگ و هنر دعوت می‌شدند.

حمیدوند در پایان یادآور شد: بانوان 50 درصد توان اجتماعی، نیروی کار و توان علمی جامعه را تشکیل می‌دهند و به همین میزان باید از این توان استفاده شود و وقتی دایره انتخاب محدود و از 50 درصد آقایان استفاده شود یعنی از بخشی از توان علمی و اجتماعی جامعه به خوبی استفاده نشده است.

به گزارش ایسنا؛ در پایان از "محمود مصباح" رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نهاوند تقدیر به عمل آمد و "زینب سیف" به عنوان رئیس جدید معرفی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: