• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-8190-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : گفتگو

جانشین فرمانده پلیس‌راه استان همدان اعلام کرد

لغزندگی و محدودیت دید در گردنه‌های استان همدان

جانشین فرمانده پلیس‌راه استان همدان از وجود محدودیت دید در گردنه‌های استان خبر داد و گفت: با توجه به بارش باران در سطح محورهای مواصلاتی استان، اکنون با محدودیت دید در گردنه‌ها و ارتفاعات استان و لغزندگی این محورها مواجه هستیم.

سرهنگ سعید اسماعیلی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، از ریزش کوه در جاده تاریک‌دره به علت بارش باران خبر داد و اظهار کرد: محور گنجنامه- تویسرکان هر ساله در ایام زمستان مسدود می‌شود که در روزهای اخیر نیز ریزش کوه در این مسیر مزید بر علت شده است.

وی با بیان اینکه این محور تا 25 اسفندماه به علت محدودیت تردد، همچنان مسدود خواهد بود، یادآور شد: در حال حاضر سطح کلیه محورهای مواصلاتی استان خشک و تردد به شکل عادی در آنها انجام می‌گیرد اما در ارتفاعات شاهد محدودیت دید و لغزندگی هستیم که با این وجود، تردد بدون زنجیرچرخ انجام می‌گیرد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: در شبانه‌روز گذشته خوشبختانه تصادفات منجر به فوت در محورهای مواصلاتی استان نداشتیم همچنین وقوع تصادفات جرحی به صورت کاملا جرئی بوده است.

جانشین فرمانده پلیس‌راه استان همدان در پایان یادآور شد: تردد خودروها نیز کاملا عادی بوده و شاهد افزایش یا کاهش در این محورها نبودیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: