• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-1991-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر تعاون روستایی شهرستان همدان:

میوه شب عید از 25 اسفند توزیع می‌شود

مدیر تعاون روستایی شهرستان همدان با تأکید بر اینکه میوه شب عید از 25 اسفند توزیع خواهد شد، گفت: میوه شب عید 10 تا 20 درصد زیرقیمت بازار عرضه خواهد شد.

مسعود سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان با بیان اینکه مردم نگران تأمین میوه شب عید نباشند، اظهار کرد: امسال غرفه‌های عرضه میوه شب عید با محوریت و مدیریت شرکت‌های تعاون روستایی راه‌اندازی شده و در صورت ضرورت از اصناف و بخش خصوصی استفاده خواهد شد.

وی تصریح کرد: امسال به منظور افزایش ساعات کاری غرفه‌های توزیع میوه مقرر شده تعداد غرفه‌ها کاهش یابد و ساعات توزیع را بیشتر کنیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته 65 غرفه در شهرستان همدان توزیع میوه شب عید را انجام می‌دادند، گفت: امسال تعداد غرفه‌ها به 40 غرفه تقلیل خواهد یافت.

مدیرتعاون روستایی شهرستان همدان خاطرنشان کرد: سال گذشته 100 تن پرتقال و 260 تن سیب در ایام نوروز توزیع شد که توزیع میوه تا تیرماه ادامه داشت.

وی اضافه کرد: توزیع برنج دولتی در شرکت‌های تعاونی شهرستان آغاز شده که تا کنون 10 تن توزیع و پیش‌بینی می‌شود تا شب عید 60 تن برنج توزیع شود.

  سعیدی ادامه داد: همچنین تا کنون یک تن تخم‌مرغ با نرخ 12 هزار و 600 تومان در شهرستان همدان توزیع و مقرر شده است 50 درصد تولیدات شهرستان در راستای تنظیم بازار در همدان توزیع شود.

 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: