• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-1093-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : گفتگو

برگزاری کارگاه «آموزش فن مناظره دانشجویی» در همدان

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد همدان از برگزاری کارگاه «آموزش فن مناظره دانشجویی» ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان به همت این نهاد خبر داد.

فاطمه عزیزی‌هرمز در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اعلام این خبر افزود: این کارگاه به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود و منطق و استدلال، مهارت‌های ارتباطی، فن‌بیان و سخنرانی از جمله مهارت‌هایی است که به دانشجویان آموزش داده خواهد شد.

وی اضافه کرد: در این کارگاه سعی شده دانشجویان با مسابقات و اصول علمی مناظره، مهارت‌های پایه‌ای مربوط به استدلال، مدل‌های مختلف مسابقه مناظره در جهان و ساختار اجرایی مسابقات مناظره آشنا شوند.

عزیزی‌هرمز خاطرنشان کرد: دانشجویان دانشگاه‌های سراسر استان می‌توانند برای شرکت در این کارگاه به دفتر معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی در راهروی اصلی دانشکده علوم دانشگاه بوعلی یا دانشگاه علوم پزشکی مراجعه کنند.

وی ادامه داد: این کارگاه یکشنبه 13 اسفندماه از ساعت 9 تا 12 با حضور حجت الاسلام حسینی‌یمین برگزار می‌شود و دانشجویان برای شرکت در مسابقات ملی مناظره آماده خواهند شد.

عزیزی‌هرمز با اشاره به سومین سال برگزاری مسابقات مناظره در همدان، گفت: سال گذشته این مسابقات با استقبال خوب دانشجویان برگزار شد و عنوان نخست به تیم «فصیح» دانشگاه بوعلی اختصاص یافت و به مرحله منطقه‌ای رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: