• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-3190-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : گفتگو

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان مطرح کرد

نصب 20 المان نوروزی در همدان/ساخت 5 المان با رویکرد «همدان 2018»

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان از نصب حداقل 20 المان در نقاط مختلف شهر تا 27 اسفندماه خبر داد و گفت: تصمیم داریم المان‌های نصب شده کیفی باشد و کمتر به موضوع کمیت پرداخته می‌شود.

کامران گردان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به اینکه حداقل 20 المان نوروزی در نمونه‌های کاملا جدید در ایام پایانی سال در نقاط مختلف شهر نصب می‌شود، افزود: در سالجاری حداقل یک سوم المان‌های نصب شده به صورت دائمی خواهند بود.

وی با تأکید بر اینکه المان‌های دائمی بر اساس هویت شهر بوده و پیام علمی و پژوهشی به همراه داشته باشد، ادامه داد: المان‌های نوروزی موقتی نیز با هزینه کم ساخته شده و عمدتا برای ایجاد جو شادی و نشاط برای همشهریان و توریسم‌ها و برای گرفتن عکس است.

گردان با بیان اینکه یکی از وظایف شهرداری در حوزه رویداد «همدان 2018» تبلیغات و اطلاع‌رسانی است، اضافه کرد: حداقل در 5 مورد از المان‌های نوروزی نصب شده در سالجاری به رویداد 2018 پرداخته می‌شود تبلیغات نصب شده بر اتوبوس‌های گردشگری نیز کاملا مرتبط با موضوع رویداد 2018 خواهد بود.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان درباره ساماندهی ورودی‌های شهر همدان گفت: تعریض جاده ملایر انجام می‌شود و جداره‌سازی، تملک املاک در مسیر، انتقال مشاغل مزاحم و پاکسازی حریم راه‌ها که در حوزه شهرداری است، انجام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: