• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-1092-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

یک بانوی مسلمان آمریکایی:

علت پیشرفت ایران در منطقه نعمت اسلام و انقلاب است

یک بانوی مسلمان شده آمریکایی گفت: علت پیشرفت ایران نسبت به کشورهای اطراف منطقه نعمت اسلام و انقلاب است و جوانان ایرانی با تلاش و مقاومت نگذاشتند تا انقلاب اسلامی از دست برود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، صدیقه جمیله الفرقانی شنبه 12 اسفند در همایش نگاهی به جایگاه زن در اسلام و فرهنگ غرب در دانشگاه بوعلی بیات کرد: بنده در یک خانواده مسیحی، کاتولیک به دنیا آمده و بزرگ شدم، حدود 12 ساله بودم که احساس می کردم چیزی در دین ما کم است و به همین علت در آن سالها دین‌های زیادی را مطالعه کردم و با دین اسلام بیشتر آشنا شدم.

وی ادامه داد: 14 ساله بودم که برادر بزرگترم مسلمان شد، در این مدت متوجه شده بودم که اخلاق برادرم خیلی عوض شده حتی از من خواست که لباس و دامن‌های بلند‌تر بپوشم بنابراین با دیدن این تغییرات و تحولات دلم می خواست مسلمان شوم.

این بانوی مسلمان آمریکایی اظهار کرد: در آن سال‌ها که قبل از انقلاب امام خمینی (ره) بود برادرم چندین بار به جرم مسلمان بودن بی‌علت زندانی شد تا جلو رشد دین اسلام را بگیرند.

الفرقانی علت پیشرفت ایران نسبت به کشورهای اطراف منطقه را نعمت اسلام و انقلاب دانست و افزود: جوانان ایرانی با تلاش و مقاومت نگذاشتند تا انقلاب از دست برود و مانند کشور فلسطین ضعیف شود.

وی خاطرنشان کرد: کل زمین ایران با خون شهید شسته شده، البته ماهم در آمریکا شهید در راه اسلام داریم حتی پسر من را به علت فعالیت‌های اسلامی ترور کردند و نگذاشتند جنازه او را ببینیم و او را سوزاندند چرا که آنها می دانند که قبر شهید مانند خود شهید برای آنها خطرناک است.

این بانوی مسلمان آمریکایی ادامه داد: خود من چهار بار زندانی شدم و بار‌ها از من پرسیدند یاران حضرت مهدی(عج) کیستند، انجمن اسلامی ما در آمریکا بسیار فعال بود و حتی کتاب‌های مربوط به امام زمان(عج) را همه از منزلم دزدیدند چرا که فکر می کردند اینطور می توانند جلو امام را بگیرند و حتی بیشتر خود را برای مقابله آماده کرده‌اند.

الفرقانی بیان کرد: در هنگام تحصیلم در دانشگاه من حجاب کاملی نداشتم، بعد از انقلاب چهره امام خمینی(ره) در تلویزیون دیدم حس کردم عیسی(ع) برگشته حتی اسمش هم روح الله است و دستور دادند که زنان باید حجاب داشته باشند به همین علت مادرم برایم مقنعه سفید بلندی دوخت.

وی افزود: به علت حجاب کارهایم در بیمارستان دو برابر شد و حتی در دانشگاه نمره‌ام را کم می دادند و نتوانستم در دانشگاه فارغ التحصیل شوم.

این بانوی مسلمان آمریکایی با بیان اینکه حجاب باعث حفظ افراد از بیماری‌های روحی و روانی می‌شود، اظهار کرد: در اسلام به ویژه در ایران خانم ها خیلی بیشتر در جامعه فعالیت می‌کنند اما در آمریکا یک خانم تنها نمی تواند حتی خانه بخرد و حتی اغلب خانم‌ها ازدواج صوری می‌کنند تا بتوانند برای خود ملکی بخرند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بعضی از جوانان در ایران دوست دارند به آمریکا برودند تا آزادی به دست بیاوردند اما باید بگوییم تنها آزادی که در آمریکا وجود دارد آزادی فساد است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: