• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-4191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در مراسم رونمایی از دفترچه تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری همدان مطرح شد؛

روزی چاه نفت شهرداری خشک می شود

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان از وضعیت مالی اسفناک سال 93 شهرداری همدان سخن گفت و اعلام کرد: روزی چاه نفت شهرداری خشک می شود.

به گزارش ایسنا،منطقه همدان، حسین قراباغی چهارشنبه 16 اسفند در مراسم رونمایی از دفترچه تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری همدان ضمن تبریک فرارسیدن میلاد سراسر نور حضرت زهرا(س) اظهار کرد: امسال بعد از مدت‌ها و برای نخستین بار به مدیران مالی توجه شد که به هر علتی در گذشته به بخش درآمد و کارشناسان این بخش کم‌توجهی شده بود که باید جبران شود.

وی با قدردانی از کارمندان بخش مالی اقتصادی شهرداری همدان برای ارائه زودهنگام دفترچه تعرفه عوارض به شورای شهر افزود: این اقدام سبب شد کارها با سرعت بیشتری انجام شود به همین علت معتقدیم دفترچه عوارض سال 97 بهترین دفترچه عوارض شهرداری همدان است.

قراباغی با بیان اینکه برطرف شدن نقاط ابهام یکی از این ویژگی‌های دفترچه عوارض سال 97 است، اذعان کرد: سال 96 سال سختی بود اما در سال آینده گامی رو به جلو خواهیم داشت.
 
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر اینکه نقش اعضای بخش مالی در شهرداری بسیار اهمیت دارد چرا که در صورت داشتن درآمد مناسب است که شهرداری می‌تواند خدمات مناسبی را به مردم ارائه دهد، گفت: در حسابرسی‌ها سال 93 آنقدر وضعیت مالی و حسابرسی شهرداری اسفناک بود که عذر برخی مدیران خواسته شد همچنین 70 درصد کار شهرداری کسب درآمد به موقع است.

وی با بیان اینکه 100 درصد مجموعه شفاف و سالم است، ادامه داد: نسبت به گذشته بسیار وضعیت خوب و ایده آل است و شهرداری در مسیر اهداف و خواسته‌های مردم قدم بردارد.

قرابغی با بیان اینکه دفترچه تعرفه عوارض سال 97 در موعد مقرر تصویب و اعلام عمومی شد، خاطرنشان کرد: از شما می‌خواهیم علمی کردن امور مالی، تجزیه و تحلیل مباحث درآمدی و تهیه مسیری مشخص در این عرصه، تسهیل در امر درآمدزایی برای شهرداری، رفتار مناسب با ارباب رجوع، نفروختن آخرت خود به دنیای دیگران وعدم تضییع حقوق ارباب رجوع راسرلوحه کار خود قرار دهید.

وی با اشاره به اینکه لزومی ندارد پول را به نام فرهنگ در جایی هزینه کنیم که سودی برای فرهنگ شهر نداشته باشد و باید اعتبارات در جایی هزینه شود که رضایتمندی مردم را به دنبال داشته باشد، اضافه کرد: روزی چاه نفت شهرداری خشک می‌شود پس باید به سمت درآمدهای پایدار برویم تا هزینه‌های جاری شهرداری تامین شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه این مراسم از دفترچه تعرفه عوارض و بهای خدمات سال ۹۷ شهرداری همدان رونمایی شد

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: