• پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-6090-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

با حضور وزیر بهداشت انجام گرفت؛

آغاز به‌کار کنگره بزرگداشت شهدای وزارت بهداشت در همدان

امروز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور کنگره بزرگداشت شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به میزبانی همدان آغاز شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان در ابتدای این کنگره با اشاره به تجلیل از 66 شهید وزارت بهداشت در کنگره بزرگداشت شهدای وزارت بهداشت گفت: 17 شهید دانشگاه علوم پزشکی همدان در کنگره بزرگداشت شهدای وزارت بهداشت تجلیل می‌شوند.

دکتر سیدحبیب الله موسوی بهار اظهار کرد: این کنگره از 3 سال قبل به دستور وزیر بهداشت تحت عنوان بزرگداشت شهدای علوم پزشکی کشور در روز شهید برگزار می‎شود.

وی برنامه ویژه این کنگره را تجیل از خانواده شهدا دانست و افزود: 66 شهید به این کنگره معرفی شده که 17 شهید مربوط به علوم پزشکی همدان است همچنین 14 شهید مدافع حرم و 2 شهید ویژه در این کنگره تجلیل خواهند شد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان بیان کرد: شهید فرج پور که میهمان دانشگاه همدان بوده و در یادمان شهدای دانشگاه مدفون است و جانباز شهید علمدار مشاور امور ایثارگران که چند هفته پیش به شهادت رسید از شهدای ویژه این دور از کنگره بزرگداشت شهدای وزارت بهداشت است.

به‌گزارش ایسنا؛ در این کنگره از اطلس شهدای گمنام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور رونمایی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: