• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-8697-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ملایر:

لزوم تغییرات ترافیک شهر ملایر متناسب با بازارهای مبل منبت

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: وجود بازارهای مبل منبت  باعث شده چهره شهر رو به تغییر رود پس باید متناسب با این تغییرات ترافیک شهر را نیز بهبود ببخشیم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عبدالعظیم رضایی   دوشنبه 21 اسفند ماه، در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان ملایر، به سفرهای گردشگران در ایام نوروز اشاره کرد و افزود: این وظیفه دستگاه‌های اجرایی است که بتوانند با ایمن‌سازی راه‌ها چه در بیرون و چه در داخل شهرها، آرامش خاطر را برای مسافران تأمین کنند.

وی بیان کرد: اگر در حوزه‌های مختلف ترافیکی به ‌درستی برنامه‌ریزی صورت نگیرد در آینده با مشکلات عدیده‌ای روبرو خواهیم شد که به ‌راحتی قابل جبران نیستند.

رضایی تصریح کرد: در ایام نوروز به طور قطع شاهد حضور چشمگیر مسافران در شهرستان خواهیم بود و باید تلاش کنیم تا در زمان حضور مسافران در شهرستان با خاطره‌ای خوش و به یاد ماندی ملایر را ترک کنند.

وی با یادآوری اینکه ملایر شهر ملی منبت است، افزود: نوروز امسال با ملی شدن منبت ملایر مصادف شده و این باعث می‌شود بخشی از مردم به این علت به شهرستان ملایر مراجعه کنند.

فرماندار ویژه ملایر ادامه داد: وجود بازارها و نمایشگاه های متعدد مبل منبت باعث شده چهره شهر رو به تغییر رود پس باید متناسب با این تغییرات ترافیک شهر را نیز بهبود ببخشیم.

رضایی با بیان این‌که وضعیت شهرستان ملایر در استان همدان مناسب و قابل‌قبول است، اظهار کرد: طرح بهبود ترافیک شهر جوکار درحال انجام هستند که پس از مطالعه و کسب نظر اعضای جلسه باید برای اجرایی شدن به تائید شورای ترافیک استان نیز برسد.

وی درباره طرح استقرار پارکبان، گفت: طرح پارکبان باید در نقاطی اجرا شود که بیشترین ترافیک را دارد و باید تلاش کنیم تا این طرح رضایتمندی مردم را درپی داشته باشد و درنهایت به دنبال روان کردن ترافیک در شهر باشیم.

رضایی با تأکید بر اینکه هرچه سریع‌تر شهر زیرزمینی سامن به‌عنوان یکی از ظرفیت‌های خوب گردشگری در شهرستان باید آماده بازدید مردم شود، افزود: یکی از مشکلات راه دسترسی است که باید همه دستگاه‌های اجرایی کمک‌های لازم را برای اجرایی شدن طرح کنند.

وی خاطرنشان کرد: در ایام نوروز و حضور مسافران دستگاه‌های اجرایی تدابیر لازم را در همه موارد از جمله اصلاح روشنایی معابر، برگزاری طرح‌های ویژه نوروزی، هماهنگی در امدادرسانی سریع و به‌موقع، استفاده کامل از ظرفیت جایگاه‌های عرضه سوخت و ... صورت بدهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: