• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-7390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : دانشگاه

برگزاری دوره آموزشی مدیریت پسماندهای ویژه در قالب طرح بی زباله همدان

رئس اداره آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان از برگزاری "دوره اموزشی" نحوه بازدید و پایش از مدیریت اجرایی پساندهای صنعتی و ویژه" به مدت دو روز با مشارکت جهاد دانشگاهی همدان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عباس ایزدی با اعلام این خبر افزود: در اجرای برش استانی برنامه صد روزه معاونت اموزش وپژوهش و اموربین الملل سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اولویت " طرح بی زباله "و با شعار" از خودمان شروع کنیم "دوره آموزشی" نحوه بازدید و پایش از مدیریت اجرایی پسماندهای صنعتی و ویژه" به مدت دو روز برگزار شد.

ایزدی ادامه داد:هدف از برگزاری این دوره ، ایجاد وحدت رویه در بازدید و پایش های کارشناسان محیط زیست استان همدان و آشنایی انها با مباحث روز پایش پسماندهای صنعتی و ویژه است.

وی اظهار کرد: شرکت کنندگان این دوره با مباحثی ازقبیل مدیریت پسماند، ارزیابی مدیریت پسماند، مرور عملیات پسماند، نحوه شناسایی و ذخیره پسماند،مدیریت ظروف، حمل ونقل ، پاکسازی و دفع پسماند و مباحثی از قبیل  پیشگیری، آمادگی و برنامه ریزی برای شرایط اضطراری در پایش و بازدیدهای مرتبط با پسماند آشنا شدند.

وی اضافه کرد: همچنین به منظور ارتقاء سطح علمی و عملیاتی رابطین و نمایندگان و کارشناسان واحدهای صنعتی استان دوره مشابهی ویژه این گروه به مدت یک روز در تاریخ 20 اسفندماه با مشارکت مرکز جهاد دانشگاهی واحد همدان و در محل موسسه اموزش عالی جهاد دانشگاهی همدان برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: