• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-2192-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار همدان:

باید برگزاری یادبود شهدا استمرار داشته باشد

فرماندار همدان گفت: باید برگزاری یادبود شهدا استمرار داشته باشد به طوریکه برای حمایت از خون شهدا نباید اجازه دهیم دشمنان عملکردهای این انقلاب را زیرسوال ببرد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، علی تعالی سه‌شنبه 22 اسفندماه در مراسم یادبود شهدای استان همدان، با بیان اینکه شهادت چیزی نیست که کسی بر آن تأسف بخورد به طوریکه شهید در نزد خداوند دارای بهترین جایگاه است، اظهار کرد: باید برگزاری یادبود شهدا استمرار داشته باشد چرا که هر خواسته‌ای از شهدا داشته باشیم، به طور قطع برآورده می‌شود.

وی با طرح این پرسش که رسالت ما برای کسانی‌که برای اعتلای اسلام سرمایه و جان خود را فدا کرده‌اند، چیست؟ افزود: شهدا برای اعتلای اسلام، پیروی از رهبری و ولایت‌فقیه در همه زمان، استکبارستیزی و یقین داشتن به راهشان جان خود را فدا کردند.

فرماندار همدان با بیان اینکه اگر نگاهی به وصیت‌نامه آنان بیندازیم متوجه خواهیم شد که برای چه به جبهه‌ها رفتند، یادآور شد: همانطور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند باید وصیت‌نامه شهدا را بخوانیم و آن را به نسل نو انتقال دهیم.

وی با تأکید بر اینکه رسالت ما حفظ ارزش و آرمان‌های انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: از آنجایی‌که امروزه جامعه ما به شدت مورد هجمه فرهنگی دشمنان قرار دارد، ما همه مسئول هستیم که راه شهیدان را ادامه دهیم و در مقابل تئوری‌های فرهنگی دشمنان فکری کنیم.

تعالی با اشاره به اینکه امروزه جوانان ما با هجمه‌های دشمنان از سوی فضای مجازی در معرض خطر هستند، ادامه داد: بنابراین همه ما مسئول هستیم که برای کنترل آسیب‌های اجتماعی از سوی فضای مجازی تلاش کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: