• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-9397-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

فرماندار اسدآباد هشدار داد

چهارشنبه‌سوری با برهم زنندگان امنیت عمومی و آسایش مردم برخورد می‌شود

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: در شب چهارشنبه‌سوری با افرادی که امنیت عمومی و آسایش مردم را برهم زنند، برخورد صورت می‌گیرد و بازداشت می‌شوند.

حسین افشاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در صورتی‌که افرادی بخواهند امنیت عمومی را در شب چهارشنبه‌سوری با ایجاد انفجار و ترقه بر هم زنند، توسط دستگاه‌های انتظامی و امنیتی دستگیر و تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشتگاه نگهداری خواهند شد.

وی افزود: با بازداشت این افراد طبیعتا خانواده‌ها برای درخواست آزادی فرزندان خود مراجعه می‌کنند و در این رابطه تا 15 فروردین کاری نمی‌توان انجام داد و بعد از وقوع جرم فرد مجرم قلمداد شده و ایام مجازات را در بازداشتگاه باید سپری کند.

افشاری با تأکید بر اینکه نباید شادی را به قیمت آزار و اذیت مردم تأمین کرد، یادآور شد: فرزندان از نقش موثری در کنترل فرزندان و نوجوانان خود در شب چهارشنبه‌سوری برای سپری شدن امشب با شادی و عدم وقوع حوادث ناگوار خواهند داشت.

وی با اشاره به پیش‌بینی تفریحات سالم در شهر اسدآباد به مناسبت شب چهارشنبه‌سوری خاطرنشان کرد: برای شب چهارشنبه‌سوری در شهر اسدآباد اداره میراث فرهنگی شهرستان مکان‌هایی را در راستای برگزاری این آئین کهن ایرانی درنظر گرفته که موسیقی سنتی، نورافشانی و آئین سنتی شب چهارشنبه‌سوری از جمله برنامه‌هایی است که در این مراسم با حضور مردم برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: