• سه شنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-1597-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ملایر:

گاهی کم کاري هاي کوچک مسئولان خسارات قابل توجهي به مردم می زند

امروز در نشست مشترکي با حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير، شهردار، اعضاي شوراي اسلامي شهر و قائم مقام مديرعامل در توزيع نيروي برق شهرستان، اقدامات و برنامه هاي صورت گرفته و مشکلات و مسائل شهر ازندريان بررسی شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در این نشست گفت: عموم مردم نگاه و توجه خاصي به دستگاه ها و ادارات خدمات رسان همچون شهرداري و توزيع نيروي برق دارند و در نظرگاه عمومي، اين ادارات ويترين و پيشاني دولت و دستگاه هاي اجرايي محسوب می شوند.

عبدالعظیم رضایی بر همکاري و مشارکت دستگاه ها در زمینه رفع موانع و حل مشکلات مردم تأکيد کرد و افزود: گاه کوتاهي ها و کم کاري هاي کوچک بر مردم ما بزرگ مي آيند يا موجب خسارات قابل توجهي بر اين افراد مي شوند و دلخوري و نارضايتي عمومي را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه این امر قابل تحمل و پذیرش نیست، ادامه داد: آنچه به تنهايي از دست هر يک از دستگاه ها برمي آيد بايد با سرعت اجرايي شود و آنچه با مشارکت و کار جمعي و جذب مشارکت خيرين و مردم امکان پذير است، بايد با استفاده و بهره گيري از اين ظرفيت ها به انجام رسد.

در ادامه قائم مقام مديرعامل در توزيع برق شهرستان ملایر به خريداري و آمادگي نصب 200 دستگاه لامپ روشنايي طي سال جاري در شهر ازندريان و ارائه ديگر خدمات اين اداره در زمينه هاي گوناگون توزيع نيروي برق از قبيل گسترش و اصلاح شبکه و جابجايي تيرهاي برق، اشاره کرد.

امیرحسین بادامی گفت: اقدامات و خدمات گسترده اي در حوزه گسترش و نوسازي توزيع برق صورت گرفته و اين آمادگي وجود دارد تا با همکاري شهرداري و جذب مشارکت عموم مردم فهيم شهرستان، اين خدمات، گسترش يابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: