• سه شنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-591-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

افزایش ۱۸ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی همدان

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از افزایش ۱۸ درصدی میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

محمد رودباری در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: امسال از آغاز طرح نوروزی (دوازدهم اسفند ۹۶ تا سیزدهم فروردین ۹۷) ۹ میلیون و ۹۲۱ هزار تردد در محورهای ارتباطی استان همدان ثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه این میزان نسبت به ایام نوروز سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته است، افزود: پارسال نیز در ایام عید ۸ میلیون و ۳۳۹ هزار تردد در استان همدان ثبت شد.

رودباری تعداد وسایل نقلیه وارد شده به استان را ۱۰۳ هزار خودرو بیان کرد و گفت: تعداد وسایل نقلیه خارج شده از استان نیز ۹۷ هزار خودرو بوده است.

وی همچنین تعداد وسایل نقلیه سنگین را ۵۴ هزار خودرو عنوان کرد و ادامه داد: سهم وسایل نقلیه سنگین از کل وسایل نقلیه عبوری ۱۰ درصد گزارش شده است.

مدیرکل راهداری استان همدان با اشاره به میزان تخلفات رانندگی، یادآور شد: در ایام یاد شده همچنین ۷۲ هزار سرعت غیرمجاز توسط دوربین‌های ثبت سرعت تخلف گزارش شده که ۱۳ درصد از کل ترددها بوده است.

رودباری تعداد فاصله غیرمجاز را ۵۶ هزار تردد بیان کرد و گفت: متوسط سرعت وسایل نقلیه نیز در این مدت ۸۲ کیلومتر گزارش شده است.

وی با تأکید بر اینکه پرترددترین محور استان همدان در ایام تعطیلات نوروز، محور همدان - صالح‌آباد با ۵۵ هزار و ۸۰۰ تردد بوده است، تصریح کرد: ساعت اوج تردد نیز در این ایام ۱۸ تا ۱۹ گزارش شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: