• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-1997-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ملایر:

وجود نهادها در کنار رسانه‌ها، برای بالندگی دولت ضروری است

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر وجود رسانه های پویا، احزاب، تشکل ها و سازمان های مردم نهاد را ابزار نظارتی موثر و توانمندی در ارزیابی عملکرد مسئولان و یادآوری نکات ضعف و اشکالات موجود برشمرد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عبدالعظیم رضایی چهارشنبه 15 فروردین در دیدار نوروزی با شماری از مسئولان و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان ملایر، افزود: وجود هر یک از این نهادها در کنار رسانه ها، برای تداوم و بالندگی هر دولت و نظام سیاسی ضرورت دارد و هر یک کار ویژه و خاصی را در انتقال نقاط اشکال و تقویت نقاط قوت برعهده دارند.

وی اعتلا و تداوم ارتباط مردم و مسئولان و نیز بهره گیری از ابزارهای واسط گفته شده توسط تصمیم گیران و سیاستگذاران را، مهمترین و موثرترین راه در دریافت تأثیر و بازخورد سیاست ها عنوان کرد.

رضایی با بیان اینکه وقتی این ارتباطات دوسویه در مرحله تعادل و تعامل بایسته خود باشد، نظام سیاسی نیز در حالت بالنده و مرتبه رشد فزآینده خود قرار خواهد گرفت، بر تقویت ارتباط با مردم و رسانه ها تأکید کرد.

فرماندار ملایر با بیان اینکه از رسانه ها انتظار می رود شفاف تر و واقع بینانه تر با مسائل برخورد کنند، تصریح کرد: رسانه ها باید از مسئولان مطالبه داشته باشند و با نیت اصلاح و امر به معروف و نهی از منکر در پی انتقاد سازنده برآیند.

وی با اشاره به اینکه ما همواره موظفیم تا اقدامات خود را به محک دیدگاه های مردمی برسانیم و رسانه ها می توانند نقش ارزنده و بی بدیلی در این حوزه ایفا کنند، ابرازامیدواری کرد: سال جدید، سالی سرشار از تلاش و تحرک برای مسئولان بوده و گام های موثری در راستای تأمین آسایش، رفاه و امنیت و کاستن از دشواری های زندگی مردم برداشته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: