• دوشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-2190-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : گفتگو

فرماندار فامنین:

دولت نقش اصلی در حمایت از کالای داخلی ایفا می‌کند

فرماندار شهرستان فامنین با اشاره به شعار سال مبنی بر «حمایت از کالای ایرانی» گفت: با توجه به اینکه دولت بزرگترین خریدار کالاها است بنابراین با خرید کالاهای داخلی نقش اصلی در حمایت از کالای داخلی ایفا می‌کند.

مجید شماعی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه توجه و حمایت از تولید ملی از کلیدی‌ترین مؤلفه‌ها برای بهبود وضعیت اقتصادی است، افزود: در همین راستا تشویق سرمایه‌گذاری و افزایش اعتماد به نفس سرمایه‌گذار موجب ایجاد امنیت در تولید ملی خواهد شد.

وی ادامه داد: در صورت ایجاد امنیت در تولید ملی مشکل اشتغال حل شده و همین امر موجب کاهش آسیب‌ها و معضلات اجتماعی، جلوگیری از خروج ارز از کشور و پایین آمدن نرخ ارز خواهد شد.

شماعی به راهکارهای حمایت از تولید داخلی اشاره کرد و یادآور شد: مردم باید از کالای داخلی استفاده کنند تا به مرور فرهنگسازی لازم در این زمینه انجام گیرد.

وی با بیان اینکه بزرگترین خریدار کالاها دولت محسوب می‌شود بنابراین خرید کالای داخلی را به همه دستگاه‌ها تأکید و اجبار کند، اظهار کرد: دولت باید به کنترل کیفیت شرکت‎های تولیدی توجه و نظارت داشته باشد چرا که کیفیت کالا امر مهمی در جلب رضایت مشتری و افزایش فروش دارد.

وی در پایان با تأکید بر جلب و جذب سرمایه‌گذار در شهرستان فامنین گفت: در سطح شهرستان به کلیه ادارات تأکید بر خرید کالای ایرانی خواهیم داشت و بر کیفیت کالاهای تولید شده نیز نظارت می‌کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: