• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-2791-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد

پیشرفت 75 درصدی قطعه اول کنارگذر رزن

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از پیشرفت 75 درصدی قطعه اول کنارگذر رزن خبر داد و گفت: این پروژه در دو قطعه به طول کلی ۹ کیلومتر بوده که قطعه اول به طول حدود ۳ کیلومتر با بیش از 7 میلیارد تومان اعتبار و از پیشرفت فیزیکی 75 درصد برخوردار است.

 به‌گزارش ایسنا، منطقه همدان، فرهاد فرزانه در جریان بازدید از پروژه کنارگذر رزن که با حضور نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی و مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی انجام شد، درباره موانع و مشکلات پروژه در موضوع مالکان اراضی مسیر، اظهار کرد: پیگیر و منتظر تخصیص نقدی برای پرداخت به معارضان هستیم، ضمن اینکه مقرر شد با دستور فرماندار رزن، جلسه‌ای با حضور کارشناس حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی و مالکان زمین‌های مورد نیاز پروژه‌های رزن در بخشداری مرکزی و سردرود برگزار شود.

 وی یادآور شد: عرض زیرسازی قطعه اول این پروژه ۲۵ متر، عرض آسفالت هر باند 10.4 متر و آسفالت لایه اول(بیندر) به ضخامت ۷ سانتیمتر و لایه دوم(توپکا) به ضخامت ۵ سانتیمتر است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان تصریح کرد: سر ستون و تیرها در پل تقاطع محور رزن- دمق اجرا شده و رمپ‌های ورودی و خروجی نیز در دست اجرا است.

وی در رابطه با قطعه ۲  این پروژه گفت: این قطعه به طول 6 کیلومتر و با بیش از 9 میلیارد و 770 میلیون تومان در حال اجرا است که در حال حاضر حدود 3 کیلومتر آن در دست اقدام است و 8 دهانه پل به صورت کامل اجرا شده، قسمتی از پروژه در مرحله اجرای ساب بیس بوده و هم‌اکنون از پیشرفت فیزیکی 30 درصدی برخوردار است.

به‌گزارش ایسنا؛ فرهاد فرزانه، مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان عصر روز گذشته به همراه نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی و مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی از روند اجرایی پروژه کنارگذر رزن قطعه اول و دوم بازدید کرد و با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته برای جذب اعتبارات ملی دستور افزایش ماشین‌آلات برای پیشبرد سریع پروژه را داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: