• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-4297-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

سرپرست بخشداری پیرسلمان اسدآباد اعلام کرد

اجرای طرح جامع گردشگری تالاب و امامزاده پیرسلمان اسدآباد در آینده نزدیک

سرپرست بخشداری پیرسلمان اسدآباد از اجرای طرح جامع گردشگری تالاب و امامزاده پیرسلمان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: 1700 میلیون ریال نقدینگی در راستای اجرای امکانات رفاهی و امنیتی امامزاده و تالاب پیرسلمان تأمین شده است.

محسن عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: در بازدید فرماندار اسدآباد از تالاب طبیعی و امامزاده پیرسلمان اسدآباد، دستورات لازم برای اجرای طرح جامع گردشگری با حفظ شرایط زیست‌محیطی این 2 جاذبه گردشگری شهرستان صادر شد.

وی احداث سرویس بهداشتی و فنس‌کشی حریم تالاب و نیز نصب آلاچیق برای استراحت گردشگران را از جمله موارد ضروری برای اجرا در این 2 جاذبه گردشگری برشمرد و افزود: برای اجرای تعهدات و پیگیری امکانات رفاهی و امنیتی تالاب پیرسلمان شامل آلاچیق، سرویس بهداشتی و فنس‌کشی حریم تالاب  1700 میلیون ریال اعتبار تأمین شده است.

عزیزی در ادامه از عقد قرارداد آسفالت و بهسازی 6 روستای بخش پیرسلمان در سالجاری خبر داد و خاطرنشان کرد: اشتغال روستائیان، بهسازی روستاها در راستای تحقق سیاست‌های دولت تدبیر و امید  و دریافت قیر رایگان از جمله برنامه‌های بخشداری بخش پیرسلمان در سال جدید خواهد بود.

وی با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، حمایت از کالای ایرانی را در ادامه اهمیت اقتصاد مقاومتی دانست و تصریح کرد: حمایت از کالای ایرانی باید به صورت یک دغدغه و اهمیت ملی برای همه ما بوده و به عنوان یک تکلیف، کالای ایرانی را حمایت کنیم.

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: حمایت از تولید داخلی نقش مهمی در اشتغالزایی جمعیت بیکار و شکوفایی در زمینه‌های مختلف خواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: