• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-5197-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ملایر:

باید از ظرفیت تولیدات ملایر برای حمایت از کالای ایرانی استفاده شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر به سخنان مقام معظم رهبری و نام‌گذاری امسال به‌عنوان "حمایت از کالای ایرانی" اشاره و اظهارکرد: این شهرستان تولیدات و ظرفیت‌های بالایی دارد که وظیفه‌داریم در سال جدید حمایت‌های بیشتر و جدی‌تری از کالاهای داخلی و به‌ویژه تولیدات شهرستان داشته باشیم.  

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عبدالعظیم رضایی پنجشنبه23 فروردین ماه در جمع کارکنان فرمانداری و بخشداری‌های تابعه شهرستان ملایر، افزود: ظرفیت و توان کارکنان بسیار بیشتر از این چیزی است که وجود دارد پس باید در سال جدید تلاش‌هایمان را بیشتر کنیم تا در پایان خدمت اداری شرمنده خداوند و شهدا نشویم.

فرماندار ملایر گفت: خدمت مشتاقانه و صادقانه و تکریم ارباب‌رجوع از وظایف همه کارکنان دولت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و در این زمینه کارکنان فرمانداری ها در رأس این خدمت رسانی قرار دارند.

رضایی با اشاره به اینکه هماهنگی و تعامل خوبی بین کارکنان وجود دارد که این نشان از تجربه، درایت و همت بالای این افراد است، تصریح کرد: در فرمانداری و بخشداری‌ها همت جهادی وجود دارد و هدف اصلی همه ما در درجه اول کسب رضایت خداوند و در درجه بعدی افزایش رضایتمندی مردم شهرستان ملایر است.

وی با بیان اینکه عمر خدمتی هر فردی بسیار محدود است و باید همه تلاش کنیم تا هر نوع خدمتی را که می‌توانیم به مردم ارائه بدهیم، افزود: همه مسئولیت ها در این دنیا اعتباری است و ماندگار نیست و نباید به‌ گونه‌ای عمل کنیم که پس از پایان خدمت حسرت گذشته را بخوریم.

رضایی با اشاره به اینکه وظایف فرمانداری‌ها نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی است، تصریح کرد: شناسایی مشکلات مردم و مجموعه شهرستان، اولویت‌بندی آن‌ها و ارائه و پیگیری راه‌حل‌های مناسب از وظایف اصلی فرمانداری است.

فرماندار ملایر خاطرنشان کرد: سال گذشته سال پرکاری برای همه ما بود و تلاش‌ها و خدمات زیادی در شهرستان ارائه شد که برخی از این خدمات بی‌سابقه بوده است اما قطعاً کافی نیست.

وی با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در شهرستان، اظهار کرد: مطالبات و حقوق مردم قطعاً بسیار بیشتر از این است و همه وظیفه ‌داریم در راستای پاسخگویی شایسته به این مطالبات تلاش‌هایمان را بیشتر نماییم.

رضائی تصریح کرد: فرمانداری با دستگاه‌های اجرایی دیگر متفاوت است و نگاه مردم به فرمانداری نیز همین است و باید تلاش کارکنان فرمانداری هم متفاوت با دیگر دستگاه‌های اجرایی باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: