• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-5797-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

فرماندار اسدآباد خبر داد

سرمایه‌گذاری 1000 میلیاردی طی 1.5 سال گذشته در اسدآباد

فرماندار شهرستان اسدآباد از انجام 1000 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری طی یک سال و نیم گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: در یک و نیم سال گذشته بیش از 1000 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این شهرستان انجام شده که 400 میلیارد تومان این سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری رسیده و مابقی نیز در حال افتتاح و بهره‌برداری هستند.

حسین افشاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به تحقق 97 درصدی تعهد اشتغال این شهرستان در سال گذشته، افزود: کارفرمایان در 68 درصد از اشتغال‌های ایجاد شده این شهرستان برای نخستین‌بار بیمه برای این افراد واریز کرده‌اند.

وی تعهد اشتغال اسدآباد را در سال گذشته 1723 نفر اعلام کرد و ادامه داد: تا کنون از این میزان سهمیه 1676 نفر محقق شده و در سامانه رصد به ثبت رسیده است.

افشاری خاطرنشان کرد: 1141 نفر از تعهد محقق شده سال گذشته این شهرستان برای نخستین‌بار  توسط تأمین اجتماعی بیمه شده‌اند.

وی با بیان اینکه 376 طرح اشتغال شهرستان در سال گذشته در سامانه کارا ثبت شده، اضافه کرد: از این تعداد طرح 105 مورد در استان در دست بررسی بوده که 66 طرح مربوط به اشتغال روستایی و 39 طرح مربوط به اشتغال فراگیر است.

افشاری سرجمع مشاغل خانگی ایجاد شده این شهرستان را در سال گذشته 121 نفر برشمرد و گفت: این تعداد اشتغال خانگی با اعتباری افزون بر 795 میلیون تومان به بانک‌های عامل معرفی شده که اکثریت آنان موفق به اخذ تسهیلات خود شده‌اند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از طرح‌های اشتغال این شهرستان که در سال گذشته به تصویب رسیده و مراحل بانک و کارگروه فرعی آنان در حال انجام است، اشتغال آنان در سالجاری ثبت خواهد شد.

افشاری افزود: در این طرح‌ها در صورتی‌که متقاضی نسبت به اقدام طرح خود انصراف دهد ورود پیدا نخواهیم کرد اما اگر متقاضی مایل به اجرایی شدن طرح باشد و در اجرا دارای مشکلاتی از سوی بانک‌ها و یا غیر باشد پیگیری لازم از سوی ما در این راستا انجام خواهد شد بنابراین باید این واحدها تا پایان تیرماه سالجاری فعال شده و وام خود را دریافت کنند و  وارد چرخه تولید شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: