• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-6497-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر خبر داد

فراهم‌سازی مقدمات احداث پیست موتورسواری در ملایر

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر گفت: به منظور فراهم‌سازی مقدمات احداث پیست موتورسواری در ملایر، جلسه ای با رئیس و اعضای هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری به جهت پیگیری و برنامه ریزی های مناسب برای تأسیس یا احداث پیست موتورسواری در ملایر با هدف ایجاد امنیت و نظم و سامان دادن به سنگین سواران و موتورسوارانی که محلی برای تمرین ندارند، برگزار شد.

غلامحسن اکبری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، در این رابطه افزود: ایجاد امنیت برای جوانانی که علاقه خاصی به رشته موتورسواری دارند، از وظایف مهم ماست و باید با پیگیری های لازم و برنامه ریزی های مناسبت نسبت به تأسیس یا احداث پیست موتورسواری اقدام شود، در همین راستا از رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری خواستیم تا پس از گرفتن مجوزهای لازم نسبت به فراخوان و ثبت نام موتورسواران و سنگین سواران سطح شهرستان ملایر و بخش های تابع آن اقدام کند.

وی خاطرنشان کرد: پیگیری هیئت برای انتخاب مکانی مناسب برای این فعالیت بزرگ، انتخاب زمینی برای تأسیس پیست موردنظر، شناسایی موتورسواران و سنگین سواران علاقمند به این رشته ورزشی و تفکیک آنها، معرفی موتورسواران و گرفتن کارت بیمه ورزشی و برگزاری جلسه با موتورسوارانی که شناخته شده و معرفی شده اند، از جمله مصوبات این جلسه بود.

اکبری در بخش دیگری از سخنانش به فعالیتهای فرهنگی ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر و سازمانهای مردم نهاد تابع آن در قالب طرح کرامت اشاره کرد و گفت: این اداره در سال گذشته در قالب طرح کرامت در سطح شهرستان و بخشهای تابع آن اقدامات متنوعی از قبیل همایشهای پیاده روی خانوادگی، کارگاههای آموزشی، مسابقات فرهنگی ورزشی و .... انجام داده است.

وی به بازدید سرزده عبدالله نظری رئیس گروه نظارت بر ساماندهی و مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر کشور به همراه حسینی و دشتی رئیس و کارشناس ستاد مبارزه با موادمخدر استان همدان از فعالیتهای فرهنگی- ورزشی اداره ورزش و جوانان ملایر  و سمنهای تابعه آن که در زمینه آسیبهای اجتماعی و مبارزه با موادمخدر فعال هستند، اشاره کرد.

اکبری گفت: طی یکسال گذشته اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر و سازمانهای مردم نهاد تابعه آن که دارای مجوز فعالیت هستند و در زمینه آسیبهای اجتماعی و مبارزه با موادمخدر در قالب طرح کرامت فعالیت می کنند، برنامه های یکساله یک استان را در زمینه های آسیبهای اجتماعی و مبارزه با موادمخدر به نتیجه رسانده و اجرایی کرده اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: