• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3791-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

هواشناسی به باغداران هشدار داد؛

احتمال سرمازدگی باغات استان همدان از امشب

کارشناس پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان همدان از کاهش دمای هوای استان خبر داد و گفت: از امشب احتمال سرمازدگی باغات تا فردا صبح در استان وجود دارد.

شهرام حکیمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه آسمان استان امروز نیمه‌ابری تا ابری است، اظهار کرد: بارش باران در استان تا فردا ادامه دارد و امروز نیمه جنوبی را تحت تأثیر قرار خواهد داد به طوریکه بارش‌ها همراه با رعد وبرق و  به صورت رگباری بوده و احتمال بارش تگرگ و برف در ارتفاعات نیز وجود دارد.

وی با بیان اینکه امروز و فردا کاهش دما را در استان خواهیم داشت، یادآور شد: در 24 ساعت گذشته گل‌تپه با دمای منفی یک درجه سانتیگراد زیرصفر سردترین و نهاوند با 18 درجه سانتیگراد بالای صفر گرم‌ترین نقاط استان به ثبت رسیده‌اند.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان همدان، دمای فعلی همدان را 3 درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام کرد و افزود: در 24 ساعت گذشته در ایستگاه هواشناسی همدان 14 میلیمتر بارش باران گزارش شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته بیشترین میزان بارش در شهرستان رزن با 22 میلیمتر و کمترین بارش در قهاوند با 1.7 میلیمتر گزارش شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: