• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-3991-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان خبر داد

افزایش 5 درصدی درآمدهای استان همدان در سال 97

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان از افزایش 5 درصدی درآمدهای استان در سال 97 خبر داد و گفت: در سال 97 برای استان همدان 623 میلیارد تومان درآمد درنظر گرفته شده است.

سیداسکندر صیدایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: درآمد استان همدان در سال گذشته 603 میلیارد تومان بوده که امسال با 5 درصد افزایش به 623 میلیارد تومان خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات هزینه‌ای استان در 97 به طور متوسط 15 درصد رشد دارد، تصریح کرد: اعتبارات هزینه‌ای استان در سال گذشته 240 میلیارد تومان بوده که در سال 97 برای استان رشد 15 درصدی پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: اعتبارات تملک استان نیز در سال گذشته 530 میلیارد تومان بوده که ردیف‌های مختلف افزایش دارد و به طور میانگین رشد 15 درصدی برای سال 97 پیش‌بینی شده است

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان با تأکید براینکه واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی به عنوان یکی از محورهای اقتصاد مقاومتی همچنان ادامه دارد، یادآور شد: واگذاری پروژه به بخش خصوصی به عنوان سیاست دولت و استان همدان بوده و همچنان ادامه دارد اما همچنان سهمیه استان رسما اعلام نشده است.

صیدایی با بیان اینکه استان همدان هرساله 3 برابر سهیمه ابلاغی واگذاری پروژه داشته است، گفت: سال گذشته 77 پروژه دراستان همدان باید واگذار می‌شد که بیش از 300 پروژه به بخش خصوصی واگذار شد.

وی با اشاره به طیف وسیعی از پروژه‌های عمرانی قابل واگذاری در استان، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 2000 پروژه در استان همدان برای واگذاری به بخش خصوصی شناسایی شده است که برخی از این پروژه‌ها آغاز نشده و برخی نیز پیشرفت 100 درصدی دارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: