• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-6497-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

شهردار اسدآباد:

محکومین رأی باز آبیاری فضای سبز اسدآباد را بر عهده می‌گیرند

شهردار اسدآباد گفت: برای کاهش مشکلات عاطفی خانواده زندانیان، تصمیم بر این شده تا  آبیاری فضای سبز شهر به عهده محکومین رأی باز گذاشته و در آبیاری این فضاها از آنان استفاده شود.

کاظم سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: در این طرح جدید برای حبس جایگزین زندانیان و محکومین رأی باز، هماهنگی‌های لازم با دستگاه قضایی نیز انجام شده که امید است علاوه بر کاهش آسیب‌های اجتماعی گامی موثر در راستای آرامش خانواده این افراد باشد.

وی ادامه داد: به غیر از  فضاهای کوچک و مکان‌هایی که عبور وسایل نقلیه امکان‌پذیر نیست، در آبیاری فضای سبز شهر به هیچ عنوان از آب شرب استفاده نخواهد شد.

سعیدی در ادامه با اشاره به لزوم فرهنگ‌سازی توسط رسانه‌ها جهت پرداخت عوارض از سوی شهروندان خاطرنشان کرد: موفقیت شهرداری‌ها در گرو تعامل و مشارکت پررنگ شهروندان در پرداخت به موقع عوارض و مطالبات شهرداری خواهد بود.

وی با تأکید بر مشارکت شهروندان نسبت به پرداخت عوارض شهرداری‌ها افزود: در شهر اسدآباد با وجود 16 هزار خانوار، از 100 درصد شهروندان و مؤدیان اسدآبادی تنها 17 درصد خانوارها مقید به پرداخت عوارض شهرداری هستند.

شهردار اسدآباد آبادانی و توسعه شهری را در گرو همکاری شهروندان دانست و تصریح کرد: همکاری مستمر و همه‌جانبه تک‌تک شهروندان می‌تواند محیط زندگی آرام‌بخشی را برای ساکنان رقم بزند که در این راستا شهرداری اسدآباد از مردم فهیم تقاضا دارد نهایت همکاری را در زمینه توسعه این شهر داشته باشند.

سعیدی خاطرنشان کرد: توسعه پارک‌های سطح شهر، زیباسازی بلوار 22 بهمن و حاشیه جاده سلامت از جمله برنامه‌های در دست اقدام شهرداری شهر اسدآباد است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: