• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-6597-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

فرماندار تویسرکان مطرح کرد

اختصاص 43.5 میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های اشتغالزای تویسرکان

فرماندار شهرستان تویسرکان گفت: تا کنون 115 طرح از شهرستان تویسرکان در بخش اشتغال روستایی به استان معرفی شده که 53 طرح با اختصاص اعتباری افزون بر 43 میلیارد و 500 میلیون تومان مصوب شده و 61 طرح دیگر نیاز به رفع نواقص دارند.

حبیب مومیوند در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: سهمیه ایجاد اشتغال در سال 96 در شهرستان تویسرکان، یک هزار و 393 مورد بوده که با ایجاد یک هزار و 674 فرصت شغلی جدید شاهد تحقق 121 درصدی تعهد شهرستان در این بخش در سال 96 هستیم این در حالیست که هنوز تعداد افراد فاقد شغل در شهرستان تویسرکان زیاد است و باید برای رسیدن به نقطه مطلوب تلاش مضاعف صورت گیرد.

وی از بررسی مشکلات 23 طرح اشتغالزای شهرستان تویسرکان در بخش‌هایی مانند کشاورزی، صنعت و گردشگری با حضور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری همدان خبر داد و خاطرنشان کرد: در مجموع در سال 96 تا کنون اعتباری نزدیک به 118 میلیارد تومان در قالب تسهیلات به بخش‌های مختلف اشتغال روستایی، اشتغال فراگیر و طرح‌های توسعه شهرستان تویسرکان اختصاص یافته است.

مومیوند خاطرنشان کرد: تا کنون 115 طرح از شهرستان تویسرکان در بخش اشتغال روستایی به استان معرفی شده که 53 طرح با اختصاص اعتباری افزون بر 43 میلیارد و 500 میلیون تومان مصوب شده و 61 طرح دیگر نیاز به رفع نواقص دارند.

وی تأکید کرد: به هیچ عنوان کوتاهی در روند پیگیری طرح‌های اشتغالزای شهرستان تویسرکان از سوی هیچ یک از مسئولان مرتبط شهرستانی پذیرفته نیست و اجازه نمی‌دهیم سهم شهرستان تویسرکان در بخش اشتغالزایی سوخت شود.

فرماندار شهرستان تویسرکان تصریح کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط با اشتغال در شهرستان باید به صورت مستمر در جریان جزئیات طرح‌های خود باشند و به صورت مداوم و موثر، این طرح‌ها را تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: