• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-6697-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر آموزش و پرورش ملایر اعلام کرد

برپایی نماز جماعت در بیش از 100 آموزشگاه ملایر

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر با بیان اینکه هم‌اکنون در بیش از 100 آموزشگاه نماز جماعت برگزار می‌شود، گفت: برنامه‌ریزی برای برگزاری جلسات گفتمان دینی در مدارس شهرستان و تعامل مناسب بين دستگاه‌هاى فرهنگى ما را در رسيدن به اهداف كمك می‌کند.

هادی سلگی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، در این رابطه افزود: ارتقاء سطح همکاری حوزه و آموزش و پرورش و برنامه‌ریزی بهتر برای اقامه نمازجماعت در مدارس دانش‌آموزان را در مسير كمال بيشتر یاری می‌کند و توانمندسازی مربیان پرورشی و ارتقاء آموزش قرآن از كارهاى زيربنايى در تعليم و تربيت بوده که تحقق اين برنامه‌ها در گرو تعامل و همكارى بيشتر است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فرارسیدن هفته گرامیداشت مقام معلم، خاطرنشان کرد: هرچه در جامعه جایگاه معلم بالاتر باشد همه دستگاه‌ها از این امر سود می‌برند و باید روزی به جایی از فرهنگ برسیم که مراسم بزرگداشت مقام و منزلت معلم را سایر دستگاه‌ها انجام دهند.

سلگی با بیان اینکه برنامه‌های متنوع، فرهنگی، علمی و ورزشی بسیاری در هفته معلم در مدارس و این اداره در ایام بزرگداشت مقام معلم در سطح شهرستان ملایر برگزار می‌شود، ادامه داد: تقدیر و تجلیل از همکاران فرهنگی بازنشسته و شاغل، دیدار با خانواده شهدای فرهنگی، برگزاری یادواره شهدا فرهنگی، حضور در نمازجمعه به اتفاق فرهنگیان، عیادت از بیماران فرهنگی و برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی بین همکاران از جمله این برنامه‌هاست.

وی اضافه کرد: سخنرانی در نمازجمعه پیرامون جایگاه و نقش معلم در جامعه، دیدار با امام جمعه و فرماندار ویژه شهرستان از جمله برنامه‌های دیگر هفته نکوداشت مقام معلم است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر در ادامه بیان کرد: چهل و هفتمین جشنواره فیلم‌های آموزشی، علمی، تربیتی رشد با استقبال دانش‌آموزان ملایری در سینما فرهنگیان ملایر آغاز شده است.

سلگی پیش‌بینی کرد با برنامه‌ریزی صورت گرفته شده بیش از ۵۰۰۰ نفر از دانش‌آموزان بتوانند از این برنامه استفاده کنند به طوریکه بنا داریم در مناطق محروم نیز این فیلم‌ها را براى دانش‌آموزان نمایش دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: